Magazyn na wynajem w Bielsku-Białej, 8771 mkw.

Magazyn na wynajem w Bielsku-Białej

Nowoczesna powierzchnia na wynajem

Powierzchnia 8771 - 8711 m2
Średnia cena w regionie: 3,50-4,70 EUR / m2
woj. śląskie, Bielsko-Biała
ID oferty: mp9929
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Magazyn na wynajem w nowoczesnym parku magazynowym w Bielsku-Białej, położonym na skrzyżowaniu międzynarodowych dróg transportowych E75 oraz E462, a także dróg DK52 i S10 zapewniających doskonałe połączenie z Republiką Czeską oraz Republiką Słowacką. Lokalizacja magazynu sprzyja dynamicznemu rozwojowi firm z regionu. Ponadto park przemysłowy położony jest bezpośrednio przy trasie S1 biegnącej na południowy zachód do Cieszyna oraz na północ do Gdańska, co umożliwia szybką dystrybucję towarów. Panattoni Park Bielsko Biała II spełnia wszelkie wymagania techniczne klientów z różnorodnych segmentów rynku i przeznaczony jest zarówno na magazynowanie, jak i lekką produkcję.

Lokalizacja

 • Centrum logistyczne znajduje się w sąsiedztwie drogi ekspresowej S52 oraz węzła komunikacyjnego drogi S52 z drogą krajową nr 1.
 • Bliska odległość skrzyżowania dróg międzynarodowych daje duże możliwości dystrybucji towarów do Republiki Czeskiej oraz Republiki Słowackiej.
 • W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się liczne hale magazynowe, zakłady produkcyjne i centra logistyczne.

Atuty nieruchomości

 • Obiekt istniejący
 • Wysokość składowania: 10m
 • Siatka słupów 12×22,5
 • Nośność posadzki 5T/m2
 • Posadzka niepylna
 • Doki, bramy z poziomu 0
 • Tryskacze, klapy dymowe
 • ochrona, monitoring

Powierzchnia do wynajęcia

8771 mkw. powierzchni komercyjnej do wynajęcia

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dowiedz się więcej

Anna Głowacz AXI IMMO
Anna Głowacz
+48 725 pokaż numer
anna.glowacz@axiimmo.com
Wojciech Tuleja AXI IMMO
Wojciech Tuleja
+48 725 pokaż numer
wojciech.tuleja@axiimmo.com
Anna Cholewa
+48 725 pokaż numer

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij