Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Magazyny i hale do wynajęcia w Błoniu w Panattoni Park Błonie, nowym parku magazynowym oferującym docelowo prawie 90 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Park Panattoni Park Błonie położony jest w II strefie rynku warszawskiego, ok. 28 km na zachód od centrum Warszawy, blisko drogi krajowej DK92 i w pobliżu międzynarodowej drogi ekspresowej A2/E30 i węzła łączącego autostradę A2 z Berlina do Moskwy z drogą krajową nr 579.

Panattoni Park Błonie znajduje się w lokalizacji docenionej przez firmy logistyczne do obsługi warszawskiego i krajowego rynku.

  • Nowoczesny park magazynowy Panattoni Park Błonie

  • Nowa powierzchnia magazynowa – nowy park

  • Magazyny i hale do wynajęcia w Błoniu blisko głównej trasy

  • Nowoczesne powierzchnie przeznaczone na składowanie jak też lekką produkcję

  • Powierzchnia dostarczona przez dewelopera Panattoni Europe, największy deweloper w Europie (w 2021 roku po raz pięty z rzędu firma zajęła pierwsze miejsce w rankingu Top Logistics Developers magazynu Property EU pod kątem ilości dostarczonych powierzchni magazynowych). Panattoni w standardzie dostarcza budynki magazynowo-produkcyjne z rozwiązaniami ekologicznymi sprzyjającymi ograniczeniu emisji CO2, zużycia energii i wody. Magazyny klasy A

  • Doki przeładunkowe i bramy z poziomu zero

  • Wysokość składowania: 10 m

  • Powierzchnia magazynowa doświetlona światłem dziennym poprzez świetliki dachowe

  • Ogrzewanie w hali zapewnia komfortowe warunki pracy pracownikom magazynowym

  • Nośność posadzki: 5T/mkw.

  • Monitoring

  • Oszczędne oświetlenie LED

  • Nowoczesne zabezpieczenie przeciwpożarowe

  • Klapy dymowe i tryskacze

  • Parking dla samochodów osobowych

  • Plac manewrowy i parking dla samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Centrum magazynowe Panattoni Park Błonie znajduje się w rejonie miasta Błonie, woj. mazowieckie.
Park magazynowy na zachód od centrum Warszawy.
Dobry dojazd do węzła Grodzisk Mazowiecki na A2 (E30) drogą krajową nr 579.
Położenie parku w rejonie magazynowym, gdzie znajdują się budynki o takim samym przeznaczeniu.
20 km do granicy Warszawy.
24 km do Sochaczewa.
98 km do Łodzi.
280 km do Poznania.
350 km do Gdańska.
320 km do Wrocławia.
290 km do Katowic.
440 km do Frankfurtu nad Odrą (granica Polska-Niemcy).
Atrakcyjna logistycznie lokalizacja.
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowników.

Dane techniczne

  • Ilość budynków
    3
  • Możliwość prowadzenia produkcji
    NIE
  • Certyfikat
    NIE
  • Wysokość składowania (m)
    10.0
  • Nośność posadzki
    5.0
  • Siatka słupów
    12x22,5
  • Bocznica kolejowa
    NIE
  • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
    NIE
  • Odporność ogniowa
    -
  • Doki
    TAK
  • Bramy z poziomu zero
    TAK
  • Chłodnia / mroźnia
    NIE
  • Powierzchnia biurowa (m2)
    0.00
  • Minimalna powierzchnia (m2)
    1636
  • Świetliki dachowe
    TAK
  • Tryskacze
    TAK
  • Monitoring
    TAK
  • Ochrona
    TAK
  • ID oferty
    mp11722

Deweloper

Panattoni Development Europe jest największym deweloperem nieruchomości przemysłowych w Europie. Inwestycje obejmują zarówno obiekty produkcyjne oraz magazynowe w ramach własnych centrów logistycznych, jak i realizacje typu built-to-suit (BTS), budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Odległości

DK 92
Autostrada A2
Warszawa Centrum

Dane rynkowe

Województwo mazowieckie to największy rynek magazynowy w Polsce. Województwo mazowieckie jest lokalizacją centralną, którą wybierają firmy logistyczne, firmy dystrybucyjne, firmy kurierskie i dostawcy, branża e-commerce, a także firmy usługowe. Poza obszarem miasta Warszawa dominującymi magazynowymi subregionami Warszawy pozostają Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Janki, Nadarzyn, Piaseczno, Marki, Radzymin, Czosnów i Modlin.

Od stycznia do końca marca 2025 roku, najwięcej nowoczesnej powierzchni logistyczno-produkcyjnej w Polsce wynajęto w województwie mazowieckim, osiągając wynik 267 tysięcy metrów kwadratowych. Wśród nich były między innymi wynajem 23800 metrów kwadratowych w parku GLP Warsaw I Logistics Centre oraz 20 tysięcy metrów kwadratowych w parku Waimea Logistics Park Modlin.

Wielu najemców wybiera województwo mazowieckie ze względu na zróżnicowaną i dużą ofertę powierzchni magazynowej spełniającą wymagania różnych branż. Klienci doceniają mazowiecki rynek logistyczny, jego doskonałą lokalizację w otoczeniu gęstej sieci dróg i autostrad umożliwiającą komfortowy transport w każdym kierunku w Polsce. Najemcy chętnie korzystają z kluczowych tras w regionie Mazowsza jak autostrada A2, drogi ekspresowe S2 i S8 oraz drogi krajowe nr 50 i 92.

Z racji największego rynku konsumenckiego oraz wysokiej płynności region Warszawy i całego województwa mazowieckiego jest wybierany przez głównych deweloperów nowoczesnych powierzchni magazynowych, takich jak Panattoni, 7R, GLP, WhiteStar, Logicor, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3 oraz wiele indywidualnych podmiotów.

W pierwszym kwartale 2025 roku deweloperzy dostarczyli 54 tysiące metrów kwadratowych nowej powierzchni magazynowej w województwie mazowieckim. To 4. miejsce wśród wszystkich województw w Polsce w tym czasie. Deweloperzy skupiają się na precyzyjnie zaplanowanych projektach inwestycyjnych, ze zmniejszonym niż w ubiegłych latach udziałem komponentu spekulacyjnego. W budowie w Warszawie i innych miastach województwa mazowieckiego łącznie pozostaje 368 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej, natomiast poziom pustostanów wyniósł 5,8 %.

Do największych transakcji inwestycyjnych pierwszego kwartału 2025 roku w Polsce należał zakup od dewelopera P3 nieruchomości P3 Park Grodzisk przez dewelopera Prologis.

Powyższe dane pochodzą z raportu AXI IMMO Rynek magazynowy w Polsce w I kwartale 2025 roku.

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy