Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Magazyn w Łodzi do wynajęcia w SEGRO Logistics Park Łódź, parku który oferuje najemcom magazyny do wynajęcia w Łodzi spełniające wymagania najwyższej klasy obiektów przemysłowych.

Magazyn do wynajęcia w Łodzi w ramach inwestycji SEGRO Logistics Park Łódź zlokalizowany jest we wschodniej części miasta (dzielnica Widzew). Nieruchomość znajduje się w otoczeniu obiektów o podobnym, przemysłowym przeznaczeniu. Oferowany magazyn do wynajęcia w Łodzi wyróżnia znakomite położenie przy jednej z głównych ulic Łodzi, ekspozycja na DK 713 prowadzącą w kierunku Tomaszowa Mazowieckiego oraz niewielka odległość od centrum miasta wynosząca 6 km. SEGRO Logistics Park Łódź ma również doskonały dostęp do tras szybkiego ruchu, w tym autostrad: A2 Berlin – Poznań – Warszawa – Moskwa – 15 km i A1, jedyną polską autostradą o przebiegu południkowym – 2 km. Lokalizacja oferowanego magazynu do wynajęcia w Łodzi umożliwia sprawną realizację łańcucha dostaw na terenie całego kraju.

SEGRO Logistics Park Łódź oferuje najemcom magazyny do wynajęcia w Łodzi spełniające wymagania najwyższej klasy obiektów przemysłowych. Oprócz powierzchni przystosowanych do magazynowania park oferuje również przestrzenie przystosowane do obsługi przeładunków typu cross-dock oraz odpowiadające wymogom lekkiej produkcji. Docelowa powierzchnia inwestycji będzie wynosić 53 400 mkw., z czego przeważającą część stanowią budynki istniejące a jedynie 7 600 mkw. pozostało do wybudowania. Całość kompleksu SEGRO Business Park Łódź znajduje się na 13,5 hektarowej działce z odpowiednim zagospodarowaniem terenu, w tym placami manewrowymi i parkingami dla samochodów osobowych.

 • Strategiczne położenie zapewniające najemcom dogodne warunki rozwoju i ekspansji

 • Poszczególne powierzchnie mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy

 • Układ komunikacyjny na terenie parku logistycznego uwzględnia szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla ciężarówek

 • Istnieje możliwość elastycznego kształtowania powierzchni magazynowej.

Lokalizacja

Park logistyczny zlokalizowany w Centralnej Polsce we wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew;
15 km od autostrady A2 Berlin – Poznań – Warszawa – Moskwa;
Zaledwie 2 km od przyszłego skrzyżowania z autostradą A1;
6 km od centrum Łodzi;
W bezpośrednim sąsiedztwie fabryki firmy Dell.
Lokalizacja umożliwia sprawną realizację łańcucha dostaw na terenie całej Polski.

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  5
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  -
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12 x 22,50 m.
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  2000
 • Świetliki dachowe
  NIE
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  NIE
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp4967

Deweloper

SEGRO to spółka o statusie firmy "REIT" (Real Estate Investment Trust). Jest prężnie działającym na rynku nieruchomości właścicielem, zarządcą oraz deweloperem nowoczesnych powierzchni. Jej portfel obejmuje ponad 7,8 mln mkw, a nieruchomości są zlokalizowane w zasięgu głównych aglomeracji i kluczowych węzłów transportowych dziewięciu krajów Europy - z czego głównie na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech oraz Polski. Poza terenem Centralnej Polski, SEGRO w naszym kraju posiada magazyny w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gliwicach i Tychach.

Odległości

Poznań
Warszawa
Katowice
Wrocław
Gdańsk

Dane rynkowe

Polska Centralna należy do tzw. wielkiej piątki głównych rynków magazynowych w Polsce. Całkowite zasoby nowoczesnej powierzchni przemysłowej i logistycznej w regionie przekraczają 4,4 mln m2.

Województwo łódzkie to trzeci co do wielkości rynek magazynowy w Polsce i jeden z najważniejszych regionów dystrybucyjnych dla Europy Środkowej i Wschodniej. Co roku deweloperzy magazynowi są aktywni w tym regionie, w ciągu pierwszych 9 miesięcy 2023 r. nowa podaż wyniosła ponad 362 tys. m2. Klienci i inwestorzy doceniają rynek magazynowy zlokalizowany wokół Łodzi ze względu na położenie regionu na przecięciu dwóch głównych polskich autostrad A1 i A2 oraz drogi S8 umożliwiających dystrybucję towarów w każdym kierunku Polski. W 2023 r. Łódź jako pierwsze miasto w Polsce zyskało autostradową obwodnicę aglomeracyjną, która dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego regionu. Wielu deweloperów jak Panattoni, 7R, Logicor, WhiteStar, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3 decyduje się w województwie łódzkim na budowę zarówno wielkoformatowych magazynów typu big-box, mniejszych formatów SBU (Small Business Unit), jak również projektów BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit) czyli inwestycji dopasowanych do indywidualnych potrzeb najemców. Na koniec września 2023 r. w ramach nowej podaży deweloperzy realizowali 362,7 tys. m2.

Swoje centra dystrybucyjne w Polsce Centralnej lokalizują zarówno polskie, jak i międzynarodowe firmy logistyczne, sieci handlowe, firmy elektroniczne oraz firmy z branży budowlanej/DIY. To również region wybierany przez e-commerce oraz firmy obsługujące ten sektor jak branża opakowań czy firmy kurierskie. Całkowity wolumen najmu na koniec 3 kwartału wyniósł 368 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej Polski Centralnej oprócz Łodzi znajduje się również w Piotrkowie Trybunalskim, Strykowie, Kutnie, Rawie Mazowieckiej czy Aleksandrowie Łódzkim. Najemcy wybierają województwo łódzkie ze względu na infrastrukturę drogową i pracowników. Na koniec września 2023 r. poziom pustostanów w regionie wynosił ok. 11,7%. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy