Magazyn wysokiego składowania koło Grójca

magazyn koło Grójca

Magazyn w gminie Belsk Duży koło Grójca

Powierzchnia - m2
Średnia cena w regionie: / m2
mazowieckie, Bielsk Dóży
ID oferty: mp9902

Nowe centrum logistyczne mieści się w miejscowości Odrzywołek w gminie Belsk Duży koło Grójca, oddalonej 40 km od Warszawy i 5 minut drogi od trasy szybkiego ruchu, łączącej stolicę z Krakowem.

Lokalizacja

  • Nowoczesne centrum logistyczne znajduje się w gminie Belsk Duży koło Grójca;
  • Położenie obiektu 40 km od Warszawy;
  • 5 minut drogi od trasy szybkiego ruchu E77, łączącej stolicę z Krakowem.

Zalety nieruchomości

  • Wysokość – 13,3 m;
  • 26 doków;
  • Wysokość składowania: 11 m;
  • Wszystkie magazyny są wyposażone w sieci bezprzewodowe;
  • Na terenie obiektu znajduje się parking oświetlony dla ok. 30 samochodów osobowych oraz parking dla ok. 50 samochodów ciężarowych.

Powierzchnia do wynajęcia

  • Powierzchnia magazynowa – 36 600 mkw.
  • Powierzchnia biurowa – 1500 mkw.

Dowiedz się więcej

Karol Osiecki AXI IMMO
Karol Osiecki
+48 725 pokaż numer
karol.osiecki@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij