Kopernik Office Building A biurowiec w Warszawie we Włochach

Kopernik Office Building A

Powierzchnia do wynajęcia z atrakcyjnym współczynnikiem parkingowym

Powierzchnia 220 - 1200 m2
Średnia cena w regionie: 11,00-14,00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Włochy
Aleje Jerozolimskie 180, 02-486 Warszawa
ID oferty: bk9268

W biurowcu Kopernik Office Building A polecamy biura do wynajęcia na warszawskich Włochach. Cztery 6 – piętrowe biurowce klasy „A”, to ponad 5500 mkw. powierzchni biurowej na wynajem, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji Warszawy.

Lokalizacja Kopernik Office Building A

  • Kompleks biurowy Kopernik Office Building A zlokalizowany jest w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Włochy, przy Alejach Jerozolimskich 180.
  • W bezpośrednim sąsiedztwie Kopernik Office Building A znajduje się przystanek autobusowy na linii Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym.
  • W pobliżu kompleksu Kopernik Office Building znajdują się renomowane hotele takie jak: hotel Roko, Mercure Warszawa Airport, Lord Hotel, B&B Hotel Warszawa-Okęcie, hotel Witkowski czy Hotel Barnabitów.

Zalety obiektu

  • Kopernik Office Building to kompleks biurowy składający się z pięciu kameralnych budynków.
  • Jasne, dobrze doświetlone powierzchnie zapewnią łatwą aranżację biura, a charakterystyczna fasada biurowców zapewnia doskonałą widoczność i jednoznaczną identyfikację.
  • Biuro z dużą ilością miejsc parkingowych — w skład kompleksu wchodzi również pięciopoziomowy parking liczący 765 miejsc.
  • W biurowcach zastosowano liczne proekologiczne rozwiązania, w wyniku których ograniczono w znacznym stopniu zużycie wody, energii oraz ciepła. Wdrożono także przyjazne środowisku procedury zarządzania budynkiem.
  • Współczynnik parkingowy 1:60

Dostępność

  • od zaraz

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w biznesowej lokalizacji Warszawy w Kopernik Office Building A, zobacz inne biurowce w dzielnicy Włochy lub skontaktuj się z nami. 

Dowiedz się więcej

Martin Lipiński AXI IMMO
Martin Lipiński
+48 725 pokaż numer
martin.lipinski@axiimmo.com
Bartosz Oleksak
Bartosz Oleksak
+48 725 pokaż numer
bartosz.oleksak@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Axi Immo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, zawartych w niniejszym formularzu w zakresie niezbędnym do świadczenia usług przez tę firmę (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij