Biura do wynajęcia w centrum biznesowym Warszawy w Blue Office

Biura w Blue Office Warszawa Ochota

Biurowiec Blue Office na Ochocie

Powierzchnia 500 - 11850 m2
Średnia cena w regionie: 14,00-18,00 EUR / m2
mazowieckie, Warszawa, Ochota
Jerozolimskie 179, Warszawa, Polska
ID oferty: bb10051

W biurowcu Blue Office polecamy biura do wynajęcia na warszawskiej Ochocie. Ten 5 – piętrowy biurowiec klasy „A” to prawie 15 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji biznesowej Warszawy.

Lokalizacja Blue Office

 • Biurowiec Blue Office zlokalizowany jest w Warszawie, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ochota, przy Alejach Jerozolimskich 179.
 • Budynek znajduje się 2 kilometry od Dworca Zachodniego oraz 850 metrów od Ronda Zesłańców Syberyjskich.
 • Liczne przystanki autobusowe i  tramwajowe oraz kolej miejska i podmiejska w pobliżu, zapewniają szybką komunikację ze wszystkimi dzielnicami miasta.
 • Lokalizacja biurowca zapewnia łatwy dojazd do biura zarówno pracownikom jak i kontrahentom.
 • Dużym udogodnieniem jest przylegająca do budynku Galeria Handlowa Blue City, przy której znajduje się wielopoziomowy parking dla samochodów osobowych.
 • W pobliżu obiektu Blue Office znajdują się renomowane hotele takie jak: ibis Warszawa Reduta, hotel Roko, Sound Garden Hotel, hotel Rialto, B&B Hotel Warszawa Okęcie, Radisson Blue Sobieski, hotel Colibra, hotel Witkowski czy hotel Lord.

Zalety nieruchomości

 • Biuro przy Alejach Jerozolimskich.
 • Biurowiec Blue Office znajduje się 5 kilometrów od ścisłego centrum miasta oraz ok. 8 kilometrów od Lotniska Chopina.
 • Nieruchomość wyróżnia również doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu znajduje się Dworzec Zachodni PKP i PKS oraz liczne przystanki autobusowe, które zapewnią sprawną komunikację z sąsiednimi dzielnicami miasta.
 • Wychodząc naprzeciw potrzebom najemców właściciel biurowca zapewnia funkcjonalną aranżację przestrzennych powierzchni oraz dużą liczbę miejsc parkingowych.

Dostępność

 • natychmiast

Rejon

 • Dzielnica Ochota to jedna z lewobrzeżnych dzielnic Warszawy.
 • Ochota sąsiaduje z dzielnicami Śródmieście, Wola, Mokotów i Włochy, dzięki czemu połączenia komunikacji miejskiej między tymi dzielnicami umożliwiają łatwy i dość szybki dojazd z jednej dzielnicy do drugiej.
 • Przez dzielnicę prowadzą główne ulice Żwirki i Wigury, Grójecka,  Al.  Jerozolimskie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r., ul. S. Banacha, Wawelska, Koszykowa, al. Niepodległości.

Jeśli interesuje Cię inna powierzchnia niż Biura do wynajęcia w lokalizacji biznesowej Warszawy w Blue Office, zobacz inne biurowce w regionie lub skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Jakub Potocki AXI IMMO
Jakub Potocki
+48 725 pokaż numer
jakub.potocki@axiimmo.com
Bartosz Oleksak AXI IMMO
Bartosz Oleksak
+48 725 pokaż numer
bartosz.oleksak@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Axi Immo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, zawartych w niniejszym formularzu w zakresie niezbędnym do świadczenia usług przez tę firmę (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij