+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Powierzchnie Biurowe » Warszawa » Białołęka

Biura do wynajęcia Warszawa-Białołęka - najnowsze oferty

Biura do wynajęcia Warszawa Białołęka. Aktualne oferty biur w dzielnicy Białołęka w mieście stołecznym Warszawa.

Dzielnica Białołęka położona jest w prawobrzeżnej części Warszawy i sąsiaduje z dwoma dzielnicami Pragą Północ i Targówkiem oraz z gminami Marki, Jabłonna i Nieporęt. Białołęka to najbardziej na północ wysunięta dzielnica stolicy. Najwięcej powierzchni biurowych znajduje się w kameralnych nieruchomościach komercyjnych położonych blisko głównych arterii dzielnicy. Atrakcyjne powierzchnie biurowe usytuowane są w okolicy Trasy Toruńskiej.

Najnowsze oferty z Warszawa-Białołęka – powierzchnie biurowe

Annopol Business Park I

Biuro wynajem Annopol Business Park I

Annopol Business Park I

Powierzchnie do wynajęcia w Annopol Business Park

Annopol Business Park I to kompleks biurowo-magazynowy zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Białołęka w Warszawie. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie Białołęka znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Białołęka, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe Białołęka.