+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Projekty na sprzedaż » Dolnośląskie

Najnowsze Oferty na sprzedaż z regionu Dolnośląskie

Magazyny na sprzedaż Wrocław

Najnowsze oferty z Wrocław – na sprzedaż

Magazyn z biurem na sprzedaż koło Wrocławia 6 400 mkw

Magazyn na sprzedaż Wrocław rejon

Magazyn z biurem na sprzedaż koło Wrocławia 6 400 mkw

Magazyn z biurem na sprzedaż koło Wrocławia w miejscowości Pietrzykowice. To atrakcyjnie położona nieruchomość komercyjna - przy autostradzie A4 oraz blisko wjazdu na drogę S8.

(więcej…)

Obiekt wolnostojący Pietrzykowice 2 000 mkw.

pietrzykowice-magazyn

Obiekt wolnostojący Pietrzykowice 2 000 mkw.

Nieruchomość biurowo-magazynowa, zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie autostrady A4, w odległości ok. 2 km od zjazdu Wrocław/Pietrzykowice.

(więcej…)

Magazyn z regałami do wynajęcia 4 000 mkw

magazyn-do-wynajecia-we-wroclawiu

Magazyn z regałami do wynajęcia 4 000 mkw

Obiekt magazynowy z regałami do wynajęcia we Wrocławiu 4 000 mkw. Wyposażenie magazynu z regałami: 2 bramy na poziomie '0'.

(więcej…)

Koncepcja hali do wybudowania w Długołęce

bts_wroclaw_magazyn_1

Koncepcja hali do wybudowania w Długołęce

Hala w Długołęce to projekt, który przewiduje budowę 2 magazynów o powierzchni  1 640 mkw + 180 mkw biur każdy lub 1 magazynu o powierzchni 3 325 mkw + 360 mkw powierzchni biurowej.

(więcej…)

Nieruchomość na sprzedaż w Nowej Wsi Wrocławskiej

wroclaw_magazyn

Nieruchomość na sprzedaż w Nowej Wsi Wrocławskiej

Nieruchomość na sprzedaż w Nowej Wsi Wrocławskiej. Powierzchnia działki:  15 200 mkw; Powierzchnia użytkowa: 2 387 mkw; Powierzchnia magazynowa: 1 500 mkw

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
W dobie, kiedy komercjalizacja powierzchni handlowych jest koniecznością, firmy jak i osoby prywatne zyskują na niej poprzez zwielokrotnienie dostępu do ofert wynajmu. Tutaj znajdziecie Państwo najnowsze oferty dotyczące powierzchni handlowych z regionu całego kraju. Na górze strony wybierają Państwo region, który jest dla Państwa interesujący, po czym otwierają się Państwu wszystkie nowe, dostępne oferty z danego województwa. Strona jest przejrzysta i usystematyzowana. Znajdziecie tu Państwo okno kontaktowe z numerami telefonów, dzięki czemu odnalezienie idealnej oferty nie sprawi Państwu trudności. Oferty znajdujące się w kategorii powierzchnie handlowe dotyczą wynajmu lokali handlowych, handlowo – usługowych, parków handlowych, powierzchni handlowych znajdujących się w różnych kompleksach, często o prestiżowym znaczeniu. Oferty zilustrowane są wysokiej jakości zdjęciami obrazujące dany obiekt. Dodatkowo każde ogłoszenie posiada obszerne rozwinięcie i szczegółowy opis z pokazaną lokalizacją na mapie i danymi kontaktowymi. Częste są oferty gdzie po zalogowaniu otrzymają Państwo jej pełną wersję. Jeżeli interesuje Państwo wynajem powierzchni handlowych jest to strona, gdzie zamieszczone są znakomite oferty z dowolnego regionu kraju.