+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Powierzchnie Biurowe » Górny Śląsk

Biura do wynajęcia Katowice - najnowsze oferty

Katowice

Śląsk jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów Polski pod względem gospodarczym i biznesowym, co ma również przełożenie na rozwój rynku powierzchni biurowych. Za sprawą rozwoju branży nowoczesnych usług biznesowych w ostatnich latach popyt na atrakcyjne powierzchnie biurowe wzrósł. Oferty wysokiej klasy biur pojawiają się głównie w Katowicach, gdzie swoje biura chętnie lokują firmy z sektora BPO. Lokalne firmy poszukują do wynajęcia biur także w Sosnowcu, Chorzowie, Bytomiu czy Gliwicach. Zgodnie z prognozami rynek powierzchni biurowych do wynajęcia w Katowicach czekają dobre perspektywy.

Najnowsze oferty z Katowice – powierzchnie biurowe

Małe moduły biurowe do wynajęcia w Gliwicach

Wielicka-300x200

Małe moduły biurowe do wynajęcia w Gliwicach

Budynek biurowy położony w Gliwicach. Możliwość wynajmu modułów nawet od 15 mkw.

(więcej…)

Centrum biurowe Francuska

centrum biurowe francuska

Centrum biurowe Francuska

Nowoczesne biura do wynajęcia w Katowicach.

Centrum biurowe Francuska oferuje atrakcyjne powierzchnie na wynajem w centrum miasta.

(więcej…)

Apiss Center Point

Apiss Center Point biurowiec

Apiss Center Point

Nowoczesne powierzchnie biurowe w Śródmieściu Katowic.

Biura do wynajęcia w Apiss Center Point. Powierzchnia całkowita obiektu: 2 886 mkw. (więcej…)

Havre Barbara

havre-barbara_mini

Havre Barbara

Powierzchnie biurowe w dobrze skomunikowanym punkcie Katowic. Minimalna powierzchnia do wynajęcia: 100 mkw. Powierzchnia typowego piętra: 384 mkw. (więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Powierzchnie Biurowe w regionie Górny Śląsk znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Górny Śląsk, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Powierzchnie Biurowe Górny Śląsk.