+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header AXI IMMO
AXI IMMO Group Spektrum Tower
ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
tel. + 48 22 111 00 01
e-mail: office@axiimmo.com

godziny pracy biura w Warszawie
pn-pt: 9:00 – 18:00
godziny pracy biura w Katowicach
pn-pt: 9:00 – 17:00

AXI IMMO

Firma AXI IMMO Group Sp. z o. o. oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych.

Zespół

Nasz zespół składa się z inżynierów, brokerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz strategicznym podejściem do portfela nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego, od wyboru inwestycji po proces jej przygotowania i przeprowadzenia.

 

Siedziba AXI IMMO mieści się w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Twardej 18 w wieżowcu Spektrum Tower, który wyróżnia się na tle innych biurowców charakterystyczną ukośną windą. Budynek znajduje się zaledwie kilkadzisiąt metrów od Ronda ONZ gdzie zbiegają się ulice Jana Pawła II, Świętokrzyska i Prosta.

Oddział AXI IMMO w Katowicach, w dzielnicy Muchowiec, usytuowany jest w biurowcu przy ulicy Francuskiej 182, w pobliżu Katowickiego Parku Leśnego.

Obszary działalności

Specjalizujemy się w dynamicznie rozwijających się obszarach nieruchomości komercyjnych: magazynowo-produkcyjnym, biurowym oraz gruntów inwestycyjnych. Wokół nich opracowujemy narzędzia ułatwiające naszym Klientom podejmowanie strategicznych decyzji, rozwiązujemy skutecznie trudne i nietypowe zadania.

Do oczekiwań naszych partnerów podchodzimy elastycznie i prowadzimy z nimi dialog. Gwarantujemy najlepsze z punktu widzenia strategii biznesowych rozwiązania.

Zakres naszej działalności obejmuje następujące domeny:

 

Rzetelność i zaufanie

Budujemy zaufanie do naszych działań wiedząc, że projekty, które realizujemy są najlepszą wizytówką umiejętności zespołu AXI IMMO. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem i sprawdzianem naszych kompetencji.

Jesteśmy wielokrotnie nagradzani oraz wyróżniani zarówno przez instytucje branżowe oraz ogólnopolskie a także międzynarodowe. Zostaliśmy wyróżnieni Diamentem Forbes’a, kilkakrotnie otrzymaliśmy tytuł Najlepsza Lokalna Agencja oraz tytuł Najlepszy Zespół na Rynku Nieruchomości Magazynowych w konkursie CiJ Awards, otrzymaliśmy wyróżnienie Gazela Biznesu miesięcznika Puls Biznesu. Zdobyte tytuły świadczą o naszej rzetelności i wyróżniają nas na tle konkurencji.

W ramach partnerstwa międynarodowego AXI IMMO należy do stowarzyszenia Gerald EVE International oraz jest członkiem SIOR.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!