+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Najnowsze Oferty na sprzedaż z regionu Lubelskie

Magazyny na sprzedaż Lublin

Najnowsze oferty z Lublin – na sprzedaż

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Lublinie 10 575 mkw

lublin

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Lublinie 10 575 mkw

Atrakcyjny obiekt magazynowy na sprzedaż w Lublinie, województwo lubelskie. Całkowita powierzchnia budynków na sprzedaż: 10 575 mkw.

(więcej…)

Nieruchomość na sprzedaż lub do wynajęcia w Lublinie

lublin

Nieruchomość na sprzedaż lub do wynajęcia w Lublinie

Obiekt magazynowo-produkcyjny z powierzchnią biurową na sprzedaż lub do wynajęcia w Lublinie. Powierzchnia produkcyjna: 5 965 mkw. Powierzchnia magazynowa: 1 472 mkw.

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
W dobie, kiedy komercjalizacja powierzchni handlowych jest koniecznością, firmy jak i osoby prywatne zyskują na niej poprzez zwielokrotnienie dostępu do ofert wynajmu. Tutaj znajdziecie Państwo najnowsze oferty dotyczące powierzchni handlowych z regionu całego kraju. Na górze strony wybierają Państwo region, który jest dla Państwa interesujący, po czym otwierają się Państwu wszystkie nowe, dostępne oferty z danego województwa. Strona jest przejrzysta i usystematyzowana. Znajdziecie tu Państwo okno kontaktowe z numerami telefonów, dzięki czemu odnalezienie idealnej oferty nie sprawi Państwu trudności. Oferty znajdujące się w kategorii powierzchnie handlowe dotyczą wynajmu lokali handlowych, handlowo – usługowych, parków handlowych, powierzchni handlowych znajdujących się w różnych kompleksach, często o prestiżowym znaczeniu. Oferty zilustrowane są wysokiej jakości zdjęciami obrazujące dany obiekt. Dodatkowo każde ogłoszenie posiada obszerne rozwinięcie i szczegółowy opis z pokazaną lokalizacją na mapie i danymi kontaktowymi. Częste są oferty gdzie po zalogowaniu otrzymają Państwo jej pełną wersję. Jeżeli interesuje Państwo wynajem powierzchni handlowych jest to strona, gdzie zamieszczone są znakomite oferty z dowolnego regionu kraju.