+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Najnowsze Oferty na sprzedaż z regionu Łódzkie

Magazyny na sprzedaż Łódź

Najnowsze oferty z Łódź – na sprzedaż

Magazyn na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim

Magazny na sprzedaż Tomaszów Maz.

Magazyn na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim

Magazyn na sprzedaż w Tomaszowie Mazowieckim, mieście położonym w centralnej części Polski, blisko trasy szybkiego ruchu S8.

(więcej…)

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Łowiczu

magazyn-na-sprzedaz-lowicz

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Łowiczu

Nieruchomość usytuowana jest w Łowiczu w północno-wschodniej części województwa łódzkiego - 4 moduły magazynowe o łącznej powierzchni 3 375 mkw.

(więcej…)

Nieruchomość magazynowo-biurowa na sprzedaż w Łowiczu

nieruchomosc-magazynowo-biurowa-na-sprzedaz

Nieruchomość magazynowo-biurowa na sprzedaż w Łowiczu

Nieruchomość magazynowo-biurowa z szerokim placem składowym i manewrowym na sprzedaż w północno-wschodniej części województwa łódzkiego.

(więcej…)

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Łowiczu

IMG_0076

Nieruchomość magazynowa na sprzedaż w Łowiczu

Nieruchomość magazynowa podzielona na 4 moduły usytuowana jest w Łowiczu. Wysoki standard wyposażenia: bramy wjazdowe oraz doki rozładunkowe, szerokie place manewrowe/składowe (więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
W dobie, kiedy komercjalizacja powierzchni handlowych jest koniecznością, firmy jak i osoby prywatne zyskują na niej poprzez zwielokrotnienie dostępu do ofert wynajmu. Tutaj znajdziecie Państwo najnowsze oferty dotyczące powierzchni handlowych z regionu całego kraju. Na górze strony wybierają Państwo region, który jest dla Państwa interesujący, po czym otwierają się Państwu wszystkie nowe, dostępne oferty z danego województwa. Strona jest przejrzysta i usystematyzowana. Znajdziecie tu Państwo okno kontaktowe z numerami telefonów, dzięki czemu odnalezienie idealnej oferty nie sprawi Państwu trudności. Oferty znajdujące się w kategorii powierzchnie handlowe dotyczą wynajmu lokali handlowych, handlowo – usługowych, parków handlowych, powierzchni handlowych znajdujących się w różnych kompleksach, często o prestiżowym znaczeniu. Oferty zilustrowane są wysokiej jakości zdjęciami obrazujące dany obiekt. Dodatkowo każde ogłoszenie posiada obszerne rozwinięcie i szczegółowy opis z pokazaną lokalizacją na mapie i danymi kontaktowymi. Częste są oferty gdzie po zalogowaniu otrzymają Państwo jej pełną wersję. Jeżeli interesuje Państwo wynajem powierzchni handlowych jest to strona, gdzie zamieszczone są znakomite oferty z dowolnego regionu kraju.