+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Wrocław » Psie Pole

Magazyny do wynajęcia Wrocław – Psie Pole

Psie Pole

Psie Pole to dzielnica Wrocławia, która znajduje się w północno-wschodniej części miasta. W dzielnicy swoje parki magazynowe ma firma Segro i Aviva. Atutem lokalizacji jest dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz łatwy i szybki wyjazd z miasta w kierunku Warszawy.

Najnowsze oferty z Psie Pole – powierzchnie magazynowe

A-klasowy obiekt magazynowo-biurowy docelowo 66 000 mkw

magazyn-do-wynajecia-wroclaw

A-klasowy obiekt magazynowo-biurowy docelowo 66 000 mkw

A-klasowy obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany we Wrocławiu na Psim Polu. Docelowa powierzchnia parku: 66 000 mkw. Powierzchnia dostępna 6 miesięcy od podpisania umowy.

(więcej…)

MLP Wrocław Psie Pole

magazyn_wroclaw

MLP Wrocław Psie Pole

A-klasowy park magazynowy zlokalizowany we Wrocławiu na Psim Polu. Docelowa powierzchnia parku: 66 000 mkw. Atrakcyjne warunki umowy najmu, wysoki standard wykończenia wnętrz.

(więcej…)

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia we Wrocławiu 500 mkw

wroclaw-500-sq-m-warehouse

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia we Wrocławiu 500 mkw

Do wynajęcia wolnostojący, nowy budynek magazynowo-biurowy o pow. około 530 mkw, w tym część biurowo-socjalna o pow. 84 mkw na antresoli.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Jest to lokalizacja, która w pierwszej kolejności jest rozpatrywana przez zagraniczne firmy zainteresowane organizacją dystrybucji z Polski na Europę Zachodnią. Kluczowe atuty rynku, które wpływają na wzrost popytu w regionie to: rozwinięta infrastruktura, dostępność dobrej jakości gruntów pod inwestycje przemysłowe, atrakcyjna lokalizacja względem innych europejskich państw, strefa ekonomiczna i długa lista firm obecnych w strefie z różnych branż (FMCG, produkcja, motoryzacja, IT), prężnie działający samorząd, dość duży rynek wewnętrzny oraz oferta kulturalno-społeczna Wrocławia. Posiadamy dużą bazę ofert wynajmu magazynów i obiektów produkcyjnych na terenie województwa dolnośląskiego; oferujemy doradztwo w zakresie znalezienia idealnej powierzchni a także pomoc przy negocjacji korzystnych warunków najmu.