+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Wrocław » Kąty Wrocławskie

Magazyny do wynajęcia Wrocław – Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie

Wynajem magazynów w Kąty Wrocławskie kwitnie. Doskonale rozwinięta infrastruktura drogowa jak autostrada A4, drogi ekspresowe S8 i S3 oraz i liczne drogi krajowe gwarantują dojazd do wszystkich regionów Polski.

Kąty Wrocławskie to gmina położna ok. 20 km na południowy-zachód od Wrocławia. Położenie tuż przy autostradzie A4 oraz dobrze rozwinięta sieć dróg wojewódzkich nr 346, 347 i 362 zapewnia dogodne połączenie z Wrocławiem i innymi częściami województwa.

Magazyny to wynajęcia w lokalizacji Kąty Wrocławskie spełnią oczekiwania wszystkich klientów poszukujących jakościowych powierzchni logistycznych.

Najnowsze oferty z Kąty Wrocławskie – powierzchnie magazynowe

Prologis Park Wrocław IV

Prologis-Park-Wroclaw-IV-1-300x200

Prologis Park Wrocław IV

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w centrum logistyczno-magazynowym we Wrocławiu. Możliwość wybudowania obiektu BTS zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Jest to lokalizacja, która w pierwszej kolejności jest rozpatrywana przez zagraniczne firmy zainteresowane organizacją dystrybucji z Polski na Europę Zachodnią. Kluczowe atuty rynku, które wpływają na wzrost popytu w regionie to: rozwinięta infrastruktura, dostępność dobrej jakości gruntów pod inwestycje przemysłowe, atrakcyjna lokalizacja względem innych europejskich państw, strefa ekonomiczna i długa lista firm obecnych w strefie z różnych branż (FMCG, produkcja, motoryzacja, IT), prężnie działający samorząd, dość duży rynek wewnętrzny oraz oferta kulturalno-społeczna Wrocławia. Posiadamy dużą bazę ofert wynajmu magazynów i obiektów produkcyjnych na terenie województwa dolnośląskiego; oferujemy doradztwo w zakresie znalezienia idealnej powierzchni a także pomoc przy negocjacji korzystnych warunków najmu.