Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Hillwood Słubice II to nowoczesny park magazynowy klasy A usytuowany w przemysłowej części Słubic w województwie lubuskim. Zlokalizowany przy drodze krajowej 29 oraz autostrady A2 w małej odległości od przejść granicznych z Niemcami. Lokalizacja parku zapewnia najemcom bardzo dobry dostęp do lokalnego rynku pracy oraz rozwiniętej sieci infrastruktury transportu krajowego, jak i międzynarodowego. Park oferuje ponad 46 000 mkw powierzchni magazynowej wysokiego składowania do 12 m oraz podwyższoną nośnością posadzki 8t/m2.

Powierzchnie magazynowe w Hillwood Słubice II o przeznaczeniu na składowanie jak również pod lekką produkcję Standard magazynu: Klasa A Hale wyposażone w doki z hydraulicznymi podnośnikami oraz rampy najazdowe Magazyn wysokiego składowania do 12 m Nowoczesne wyposażenie techniczne magazynu Bezpyłowa posadzka o ponadstandardowej nośności: 8 T/mkw Możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb najemcy Powierzchnia biurowa przy magazynie Całodobowa ochrona i monitoring nieruchomości Obszerny parking i plac manewrowy dla samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Słubice, województwo lubuskie
Powierzchnie magazynowe w Hillwood Słubice II położone tuż przy drodze krajowej nr 29
Odległość od węzła autostrady A2 - 1,5 km
Przejście graniczne Słubice/Frankfurt położone w odległości ok. 5 km
W pobliżu parku magazynowego znajduje się stacja kolejowa Słubice
Ze względu na położenie przy autostradzie A2, będącej fragmentem europejskiej trasy E30, istnieją tu dogodne warunki dla firm logistycznych do dystrybucji towarów na obszar całej Polski jak i Europy
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
Dobry dojazd dla pracowników

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
  8.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  NIE
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11911

Deweloper

Hillwood Investment Properties jest kompleksowym deweloperem, inwestorem i doradcą w zakresie nieruchomości komercyjnych, skupiającym się na nieruchomościach przemysłowych w Ameryce Północnej i Europie. Specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości powierzchni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (built to suit) jak i gotowej powierzchni magazynowej.

Odległości

DK 29
A2
Granica niemiecka
Poznań

Dane rynkowe

Województwo lubuskie należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy