Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Planowany park magazynowy White Star Logistics Myszęcin to magazyn klasy A w zachodniej części Polski przy granicy Niemieckiej. Park magazynowy White Star Logistics Myszęcin położony w bliskości węzłów komunikacyjnych autostrady A2 oraz drogi krajowej nr 92, również łatwym dojazdem do węzła trasy ekspresowej S3, co zapewnia efektywną dystrybucję na terenie województwa wraz z łatwym dostępem do rynków Europy Zachodniej. Park oferuję powierzchnie magazynową w czterech budynkach o łącznej powierzchni 135 tys. mkw. Budynki dostosowane do spełnienia wysokich wymagań klasy A, wysokość składowania do 10 m oraz nośnością posadzki 6 t/mkw i obciążeniem ogniowym + 4000 MJ/mkw. Dzięki temu park magazynowy White Star Logistics Myszęcin zapewnia świetne warunki dla e-commerce.

Planowany park magazynowy White Star Logistics Myszęcin to łącznie 135 tys. mkw Magazyn klasy A Siatka słupów 12 x 22,5 m Wysokość składowania 10 m Bezpyłowa posadzka o nośności 6 t/mkw Obciążenie ogniowe + 4000 MJ/mkw System tryskaczy typu ESFR Oświetlenie LED Ochrona i monitoring 24/7 Ładowanie pojazdów elektrycznych Parking dla samochodów osobowych i ciężarowych

Lokalizacja

województwo Lubuskie
Planowany park magazynowy White Star Logistics Myszęcin położony w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Autostrada Wolności)
W pobliżu znajduję się wjazd na drogę krajową nr 92, która równolegle przebiega do autostrady A2
7 km do węzła drogi szybkiego ruchu S3, która łączy zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie województwa
76 km do granicy Polsko-Niemieckiej autostradą A2
95 km do Poznania
170 km do Berlina
Położenie umożliwia sprawny transport między najważniejszymi ośrodkami logistycznymi w Europie środkowo-wschodniej
Wygodna obsługa zamówień i zwrotów z rejonu Poznania
Okolica odpowiednia dla firm kurierskich czy też firm obsługujących zamówienia e-commerce

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  4
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  6.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp12103

Deweloper

White Star Real Estate jest częścią międzynarodowej spółki holdingowej White Star Group, która świadczy usługi zarządzania nieruchomościami oraz realizacji inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych głównie w Europie Środkowo-Wschodniej, takich jak budynki biurowe, parki magazynowo-logistyczne.

Odległości

Autostrada A2
DK 92
S3
Poznań

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy