Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Nieruchomość Panattoni Park Iłowa II o łącznej powierzchni 100 000 mkw znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A18 (Berlin – Wrocław), w odległości ok. 20 km od granicy polsko-niemieckiej. Lokalizacja parku gwarantuje najemcom bardzo dobry dostęp do lokalnego rynku pracy oraz rozwiniętej sieci infrastruktury transportu. Panattoni Park Iłowa II powierzchnia magazynowa do wynajęcia klasy A, o wysokości w świetle 12 m i standardowej siatce słupów 12×22,5 m.

Panattoni Park Iłowa II oferuje do wynajęcia halę wysokiego składowania, w której rozwiązania technologiczne mogą być dostosowane do działalności klientów z różnych branż. Centrum jest doskonałe dla firm prowadzących usługi logistyczne i dystrybucyjne. Docelowo park magazynowy Panattoni Park Iłowa II będzie składać się z trzech nowoczesnych hal zaprojektowanych zgodnie z wymogami nowoczesnego zarządzania magazynem i logistyką.

Panattoni Park Iłowa II powierzchnia magazynowa bezpośrednio przy granicy Centrum magazynowe klasy A Magazyny wysokiego składowania umożliwiające ekonomiczne przechowywanie towarów Wysokość składowania 10 m Posadzka bezpyłowa Nośność posadzki 5 T/mkw Doki rozładunkowe i bramy wjazdowe do hal z poziomu zero Świetliki Klapy dymowe System tryskaczy Całodobowa ochrona Plac manewrowy i parkingi

Lokalizacja

województwo Lubuskie
Panattoni Park Iłowa II powierzchnia magazynowa znajduje bezpośrednio przy autostradzie A18
Autostrada A18 położona w południowo-zachodniej części Polski, w województwach lubuskim i dolnośląskim. Jest częścią drogi międzynarodowej E36, od granicy z Niemcami Olszyna–Forst, przez obszar Borów Dolnośląskich aż do węzła Krzyżowa k. Bolesławca, gdzie łączy się z autostradą A4
ok. 20 km do granicy Polsko-Niemieckiej
Dzięki bliskości granicy park magazynowy zapewnia świetną komunikację z klientami na polskim rynku oraz międzynarodowym

Dane techniczne

  • Ilość budynków
    3
  • Możliwość prowadzenia produkcji
    NIE
  • Certyfikat
    TAK
  • Wysokość składowania (m)
    12.0
  • Nośność posadzki
    5.0
  • Siatka słupów
    12x22,5
  • Bocznica kolejowa
    NIE
  • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
    NIE
  • Odporność ogniowa
    -
  • Doki
    TAK
  • Bramy z poziomu zero
    TAK
  • Chłodnia / mroźnia
    NIE
  • Powierzchnia biurowa (m2)
  • Minimalna powierzchnia (m2)
    2000
  • Świetliki dachowe
    TAK
  • Tryskacze
    TAK
  • Monitoring
    TAK
  • Ochrona
    TAK
  • ID oferty
    mp11907

Deweloper

Panattoni Europe to czołowy deweloper na polskim rynku magazynowym, działający od 2005 roku. Panattoni jak i wszystkie inne inwestycje, to najwyżej klasy nieruchomości komercyjne dopasowane do najemców różnych branż i specjalizacji. Ponadto deweloper specjalizuje się w obiektach typu build-to-suit (BTS), które są budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Odległości

DK 18
Zielona Góra
Wrocław
Szczecin

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy