Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Magazyn do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Panattoni Park Gorzów II to nowoczesny magazyn klasy A do wynajęcia w zachodniej części Polski, w województwie lubuskim. Park jest położony w pobliżu wjazdu na drogę ekspresową S3, która łączy się bezpośrednio autostradą A2 (Berlin – Warszawa). Magazyn klasy A do wynajęcia charakteryzuje się wysokością w świetle 12 m, wyposażony w bramy z poziomu terenu, doki, świetliki, klapy dymowe, tryskacze i monitoring. Przy obiekcie znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. Proponowany magazyn klasy A do wynajęcia jest wyposażony w wiele udogodnień ułatwiających magazynowanie oraz elastyczną dystrybucję towarów.

Panattoni Park Gorzów II to nowoczesny magazyn klasy A Wysokość składowania 12m Nośność posadzki 5 t/mkw Magazyn ogrzewany Doki Bramy wjazdowe z poziomu zero Ponadto hala wyposażona jest w świetliki, klapy dymowe i tryskacze Cały obszar jest monitorowany Teren ogrodzony Zapewnione place manewrowe, miejsca parkingowe Dzięki bliskiemu sąsiedztwu miasta i rozwiniętej infrastrukturze komunikacji publicznej lokalizacja parku zapewnia łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski, województwo lubuskie
Panattoni Park Gorzów II położony tuż przy węźle drogi ekspresowej S3 oraz drogi wojewódzkiej nr 130
Droga ekspresowa S3 w zachodniej części Polski przebiega przez województwa zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie, jednocześnie stanowi fragment międzynarodowej trasy E65, która łączy północ południe Europy
Odległość do granicy z Niemcami wynosi około 50 km
65 km do węzła autostrady A2
140 km do Poznania
Lokalizacja zapewnia dogodne połączenie z rejonem województwa wielkopolskiego i innymi częściami Polski

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  3
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  2000
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11900

Deweloper

Panattoni Development Europe jest największym deweloperem nieruchomości przemysłowych w Europie. Inwestycje obejmują zarówno obiekty produkcyjne oraz magazynowe w ramach własnych centrów logistycznych, jak i realizacje typu built-to-suit (BTS), budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Odległości

Węzeł S3
Kostrzyn nad Odrą
Węzeł S3/A2
Warszawa

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy