Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Magazyn do wynajęcia w MLP Gorzów Wielkopolski o powierzchni 53 tys. mkw. To nowy park logistyczny położony w zachodniej części Polski, w Gorzowie Wielkopolskim. Bliskość drogi ekspresowej S3 pozwala na bardzo dobre połączenie z innymi miastami (Szczecinem, Poznaniem, Zieloną Górą) oraz z granicą z Niemcami. Atutem lokalizacji jest rozwijająca się infrastrukturą oraz dostęp do wykfalifikowanej kadry pracowniczej.
Kompleks logistyczny klasy A skierowany jest do najemców z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji.
Inwestycje objęta jest certyfikacją BREEAM, w części biurowej stosuje przeszklenia, które zwiększają dostęp do światła dziennego i zapewnią pracownikom lepszy komfort pracy. Dodatkowo stosowane są innowacyjnej platformy, dzięki której można lepiej zarządzać całym oświetleniem i monitorować jego działanie. Zmniejsza się w ten sposób zużycie energii elektrycznej, poprawia bezpieczeństwo w magazynie, optymalizuje wykorzystanie przestrzeni i tym samym obniża koszty operacyjne.

Magazyn do wynajęcia w MLP Gorzów Wielkopolski oferuję powierzchnie A klasy Doki rozładunkowe Bramy z poziomu zero Wysokość składowania 10 m w świetle Nośność posadzki 6t/m2 Siatka słupów 22,5 x 12 m Świetliki dachowe Magazyn wyposażony w klapy dymowe Ogrzewanie gazowe Oświetlenie LED Ochrona 24/7 Monitoring

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski, województwo lubuskie
Lokalizacja magazynu tuż przy węźle drogi ekspresowej S3, która przebiega przez zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie województwa i jest częścią europejskiej trasy E65
W pobliżu parku magazynowego przebiega droga wojewódzka nr 130
Łatwy dojazd do węzła Autostrad A2 oraz A6 przez trasę szybkiego ruchu S3
Autostrada A2 przebiega przez centralne regiony Polski
Autostrada A6 jest częścią niemieckiej autostrady A11 łącząca Szczecin z Berlinem
Niewielkiej odległości znajduję się węzeł drogi krajowej nr 22 prowadząca od przejścia granicznego polsko-rosyjskiego w Grzechotkach do granicy polsko-niemieckiej w Kostrzynie nad Odrą
7,5 km do centrum miasta Gorzowa

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  2
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  -
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11774

Deweloper

MLP Group działa na rynku polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim, specjalizuje się w budowie, posiadaniu i zarządzaniu parkami magazynowo-produkcyjnymi klasy A. MLP Group specjalizuję się w dwóch rodzajach powierzchni magazynowej, magazyny typu big box oraz obiekty typu City Logistics, dostosowując ję do zróżnicowanych potrzeb klientów różnych sektorów, proponując nowoczesne, elastyczne rozwiązania.

Odległości

Gorzów Wielkopolski centrum
Węzeł S3
Warszawa
Granica polsko – niemiecka

Dane rynkowe

Rynek Magazynowy Region Zielona Góra - Gorzów Wlkp. (województwo lubuskie - Polska zachodnia) należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy