Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Do wynajęcia powierzchnia w parku magazynowy Panattoni Park Sulechów II. Inwestycja znajduje się w województwie lubuskim w niedalekiej odległości od granicy polsko-niemieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S3. Dostęp do rozwiniętej sieci infrastruktury transportu zapewnia optymalne warunki do prowadzenia działalności w zakresie dystrybucji towarów, zarówno w skali regionalnej, jak i krajowej. Do wynajęcia powierzchnia w parku magazynowy Panattoni Park Sulechów II wysokiego składowania klasy A o łącznej powierzchni 72 000 mkw pozwala na magazynowanie towarów w najwyższym standardzie do 10 m w świetle.

Do wynajęcia powierzchnia w Panattoni Park Sulechów II klasy A Doskonała lokalizacja przy granicy polsko-niemieckiej Magazyn wysokiego składowania Składowanie: 10 m Posadzka bezpyłowa o nośności 5 t/mkw Doki rozładunkowe z rampami hydraulicznymi i kołnierzami Bramy wjazdowe z poziomu zero Doświetlenie światłem dziennym hali poprzez świetliki dachowe Hala ogrzewana Całodobowa ochrona nieruchomości Obszerne place manewrowe Nieruchomość ogrodzona

Lokalizacja

Sulechów, województwo lubuskie
Powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Sulechów II położona tuż przy drodze ekspresowej S3
Droga ekspresowa S3 w zachodniej części Polski na terenie województw: zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego, stanowi fragment międzynarodowej trasy E65
W niewielkiej odległości do węzła drogi ekspresowej S3 oraz drogi krajowej nr 32, która przebiega przez województwa lubuskie i wielkopolskie
Dobry dojazd do granicy polsko-niemieckiej przez DK32 umożliwiającej szybki transport towarów do Niemiec
Strategiczna lokalizacja pozwala na obsługę nie tylko całej Polski a również Europy Zachodniej
20 km do Zielonej Góry
130 km do Poznania

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  3
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1500
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11901

Deweloper

Panattoni Europe to czołowy i dominujący na polskim rynku magazynowym deweloper. Panattoni Park Sulechów II jak i wszystkie inne inwestycje realizowane przez Panattoni, to najwyżej klasy nieruchomości komercyjne dopasowane do najemców różnych branż i specjalizacji. Nowoczesne magazyny wspierają rozwój zarówno średnich i dużych firm lokalnych, jak i kontynuują standardy międzynarodowych korporacji. Do wynajęcia powierzchnia w Panattoni Park Sulechów II oraz inne nieruchomości komercyjne wybudowane przez dewelopera Panattoni Europe są doskonałą odpowiedzią na wysokie wymagania stawiane przez najemców.

Odległości

Węzeł S3
Zielona Góra
Poznań
Węzeł S3/A2

Dane rynkowe

Województwo lubuskie należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy