Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Centrum logistyczne 7R Park Sulechów zlokalizowane jest w zachodniej części kraju, w odległości zaledwie 100 km od granicy niemieckiej w miejscowości Sulechów. Takie położenia zapewnia możliwość zatrudnienia wykfalifikowanej kadry pracowniczej. Atutem lokalizacji jest bliska odległość od węzła Jordanowo A2/S3,jak również do węzła Sulechów S3/32. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest dobre połączenie komunikacyjne z większymi miastami w Polsce, m.in. Warszawą. Park magazynowy na wynajem składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 73 tys. mkw. 7R Park Sulechów nowoczesna powierzchnia magazynowa klasy A, która zostanie optymalnie dopasowane do wymogów klientów magazynowych z różnych branż, istnieje także możliwość wynajęcia powierzchni przemysłowej zarówno średnim, jak i większym firmom. Park magazynowy na wynajem charakteryzuje się wysokością 10 m i standardową nośnością posadzki 5 t/mkw. Ponadto, powierzchnia magazynowa wyposażona jest w doki, świetliki, klapy dymowe i tryskacze.

7R Park Sulechów nowoczesna powierzchnia magazynowa klasy A Park magazynowy na wynajem oferuje powierzchnie powyżej 73 tys. mkw Możliwość składowania towaru do 10 m Bezpyłowa posadzka o nośności 5 t/mkw Siatka słupów 12x24 m Doki załadunkowe i bramy wjazdowe umożliwiające wjazd do magazynu z poziomu terenu (bramy 0) Doki z fartuchami uszczelniającymi bramy oraz odbojnikami Energooszczędne oświetlenie LED Dostęp do światła dziennego poprzez świetliki dachowe Ochrona przeciwpożarowa i oddymianie — instalacja tryskaczowa Możliwość dopasowania powierzchni do potrzeb najemcy Obszerne place manewrowe Parkingi dla samochodów osobowych i dostawczych Teren nieruchomości ogrodzony z kontrolowanym dostępem

Lokalizacja

Sulechów, województwo Lubusie
7R Park Sulechów nowoczesna powierzchnia magazynowa położona przy trasie ekspresowej S3, która łączy zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie województwa
Łatwy dostęp do węzła trasy S3 oraz drogi krajowej nr 32, prowadzącej od granicy z Niemcami do Stęszewa
28 km do węzła Autostrady A2
Do centrum Sulechowa 3 km
W niewielkiej odległości znajduję się stacja PKP Sulechów
25 km do Zielonej Góry
77 km do granicy polsko-niemieckiej
120 km do Poznania
Łatwy dojazd dla pracowników
Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z głównymi ośrodkami logistycznymi w Polsce i Europie

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  2
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12 x 24
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  TAK
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  4800
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp10357

Deweloper

7R to dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych od 2009 roku. Firma oferuje centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców oraz obiekty BTS, jak również wielkopowierzchniowe parki logistyczne.

Odległości

Granica z Niemcami - przejście graniczne w Świecku
A2/S3 - węzeł "Jordanowo"
Świebodzin
S3/32 - węzeł "Sulechów"
Warszawa
Poznań
Berlin

Dane rynkowe

Województwo lubuskie należy do jednych z najszybciej rozwijających się rynków magazynowych w Polsce. Główna koncentracja powierzchni logistycznej i produkcyjnej dotyczy Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina i Słubic.

Na zakończenie września 2023 r. region dysponował ponad 1,5 mln m2 powierzchni magazynowych. Znaczący wzrost budowanych w ostatnich latach nowoczesnych hal był związany z lokalizacją w województwie lubuskim gigantów z segmentu e-commerce. Region korzysta na rozwoju tzw. trendu CBEC (cross border e-commerce), czyli transgranicznego handlu w Internecie. W pierwszych 3 kwartałach 2023 r. aktywność deweloperów wyniosła ponad 437 tys. m2. Nowa podaż wpłynęła na wzrost stopy pustostanów do poziomu 15,7%. W regionie najaktywniejszym deweloperem jest Panattoni. Firma buduje zarówno wielkoformatowe budynki magazynowe big-box i nieruchomości szyte na miarę jak inwestycje BTO (built-to-own) czy BTS (built-to-suit). Na swoje parki logistyczne w regionie zdecydowali się także Hillwood oraz Exceter. Na koniec września 2023 r. w ramach rozpoczętych projektów w województwie lubuskim znalazło się 29 tys. m2. Oferta powierzchni magazynowej dostosowana jest do różnych grup najemców, w tym krajowych i międzynarodowych logistyków, sieci handlowych, sieci spożywczych, e-commerce, firm produkcyjnych, motoryzacyjnych, budowlanych oraz z branży metalowej.

W okresie od stycznia do końca września popyt brutto na powierzchnię magazynową wyniósł ponad 100 tys. m2. Region wybierany jest przez międzynarodowe firmy, które są zainteresowane budową centrali logistycznych obsługujących region Europy Południowej i Zachodniej. Województwo lubuskie korzysta na swoim położeniu geograficznych wzdłuż granicy polsko – niemieckiej, a także na rozbudowywanej i modernizowanej infrastrukturze drogowej. Głównymi trasami w regionie są autostrady A2 i A4 oraz droga ekspresowa S3. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy