Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Bolesławiec położona w zachodniej części Polski w województwie dolnośląskim w Bolesławcu. Dobre połączenie z drogą DK94 a następnie z autostradą A4 zapewnia płynność transportu na terenie całego kraju jak również za granicą. Park położony jest zaledwie 50 km od przejścia granicznego z Niemcami i 70 km do granicy czeskiej.
Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Bolesławiec to magazyn klasy A wysokiego składowania dostoswany jest do wielu branż sektora magazynowo- logistycznego o łącznej powierzchni 55 000 mkw.

Panattoni Park Bolesławiec to magazyn klasy A Magazyn do wynajęcia w jednym budynku łącznie 55 000 mkw Wysokość składowania 12 m Nośność posadzki 7 t/mkw Posadzka bezpyłowa Siatka słupów: 12 x 22,5 m Zastosowane energooszczędne oświetlenie LED Zabezpieczenie przeciwpożarowe, tryskacze, klapy dymowe Powierzchnia doświetlona światłem dziennym min. 3 % poprzez świetliki dachowe Doki rozładunkowe Bramy z poziomu zero Monitoring Ochrona całodobowa

Lokalizacja

Bolesławiec, woj, Dolnośląskie
Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Bolesławiec zlokalizowana w bliskiej odległości od DK 94, która jest bezpłatną trasą alternatywną dla autostrady A4
DK 94 przebiega przez województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie oraz podkarpackie
W niedalekiej odległości od magazynu znajduje sie wjazd do Autostrady A4, prowadząca z zachodu od granicy Niemieckiej na wschód do granicy z Ukrainą do przejścia granicznego Korczowa – Krakowiec
50 km do granicy Niemieckiej
120 km do Wrocławia
190 km do Poznania
475 km do Warszawy

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  NIE
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
  7.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1200
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp11662

Deweloper

Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni przemysłowych. Zapewnia dostęp do wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych. Budynki zawsze są dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Panattoni posiada wielu specjalistów dbających także o jakość oferowanych produktów i usług.

Odległości

Granica polsko-niemiecka
Wrocław
Poznań
Warszawa

Dane rynkowe

Od kilku lat Dolny Śląsk dynamicznie rozwija się jako miejsce oferujące nowoczesne powierzchnie magazynowe i logistyczne. Region ten jest doskonałą lokalizacją dla centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych obsługujących Europę Zachodnią. Duże zainteresowanie powierzchnią magazynową oraz sąsiedztwo z rynkami Niemiec i Czech powoduje, że w województwie aktywnych jest większość deweloperów takich jak Panattoni, 7R, Logicor WhiteStar, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3. 

W okresie od stycznia do końca września 2023 r. nowa podaż we Wrocławiu i okolicach wyniosła ponad 358 tys. m2, które pozwoliły na powiększenie całkowitych zasobów tego regionu do 4,08 mln m2.

Region Dolnego Śląska wybierany jest m.in. ze względu na bardzo dobrą infrastrukturę drogową (autostrady A4 i A8 oraz drogi ekspresowe S3, S5 i S8) i dużą dostępność pracowników. Popyt brutto w okresie od stycznia do końca września 2023 r. wyniósł ponad 563,8 tys. m2.

Wrocław i okolice to region, w którym rozwijają się takie sektory jak FMCG, kurierzy, lekka produkcja, e-commerce i produkcja. Województwo cieszy się dużą aktywnością najemców, przez co na koniec 3 kwartału 2023 r. poziom pustostanów ustabilizował się na poziomie 8,4%.

Oprócz Wrocławia deweloperzy rozbudowują swoją ofertę powierzchni magazynowej na Bielanach Wrocławskich, Nowej Wsi Wrocławskiej, Tyńcu, Pietrzykowicach, Legnicy, Bolesławcu i wielu innych mniejszych miastach. Duże zainteresowanie wynajmem przez firmy z różnych branż powoduje, że na koniec września 2023 r. w budowie znajdowało się ponad 452 tys. m2 nowoczesnej powierzchni logistycznej i produkcyjnej.

Wrocław to także region, w którym rozwijana jest logistyka ostatniej mili służąca do szybkiej obsługi miasta. Wielu deweloperów w tym Panattoni, 7R, DL Invest czy ideal idea zdecydowało się na budowę w tej lokalizacji mniejszych parków magazynowych w formacie SBU (Small Business Unit). Inwestycje te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu mniejszych najemców, którzy nie chcą wynajmować powierzchni w wielkoformatowych centrach dystrybucyjnych typu big-box.

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy