Magazyny do wynajęcia - Warszawa Żoliborz

Magazyny do wynajęcia Żoliborz Warszawa  - nowe oferty.  W kategorii magazyny do wynajęcia Warszawa Żoliborz znajdziesz nieruchomości komercyjne do wynajęcia w Warszawie w rejonie dzielnicy Żoliborz znajdującej się w północnej części lewobrzeżnej Warszawy.

Najemcy, którzy szukają magazyny w Warszawie, mogą wybierać pomiędzy klasycznymi wielkopowierzchniowymi magazynami i SBU (Small Business Unit), magazynami miejskimi City Logistics a dużymi magazynami w centrach dystrybucyjnych. Magazyny SBU w Warszawie oferują niewielkie powierzchnie magazynowo-logistyczne do wynajęcia wraz z relatywnie dużą powierzchnią biurową.

Warszawa to najbardziej prestiżowa, reprezentacyjna lokalizacja w Polsce. Dlatego też tutaj swoje magazyny lokuje bardzo dużo firm z każdej z branż, nie tylko firmy logistyczne czy e-commerce obsługujące kanały sprzedaży online. W odpowiedzi na zapotrzebowanie magazyny do wynajęcia Warszawie lokują deweloperzy powierzchni komercyjnych. Tutaj są hale Panattoni, Prologis, Segro, P3, MLP, i innych.

Wybierz lokalizację

Powierzchnia

-

Oferty z regionu - Warszawa Żoliborz

Oferty z regionu - Warszawa Żoliborz

Magazyny do wynajęcia, Warszawa Żoliborz
Magazyn na Żoliborzu z windą towarową do wynajęcia 1 100 mkw
Warszawa Żoliborz
Magazyny do wynajęcia, Warszawa Żoliborz
min. 1000 m²
max. 1000 m²
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
Magazyn na Żoliborzu w Warszawie do wynajęcia....