+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Warszawa - Rembertów

Magazyny i hale do wynajęcia w Rembertowie – dzielnica warszawska.
Rembertów to dzielnica prawobrzeżnej Warszawy położona we wschodniej części miasta. Rembertów graniczy z dzielnicami Warszawy Wesoła, Wawer, Praga Południe i Targówek oraz gminami Ząbki i Zielonka.
Na terenie dzielnicy Rembertów dominuje zabudowa niska, głównie jednorodzinna oraz osiedla mieszkaniowe. W rejonie dzielnicy przeważają budynki magazynowe o niewielkiej powierzchni.

Najnowsze oferty z Rembertów – powierzchnie magazynowe

Magazyn do wynajęcia Warszawa Rembertów

Magazyn do wynajęcia Warszawa Rembertów

Magazyn do wynajęcia Warszawa Rembertów

Jeśli jesteś zainteresowany magazynem do wynajęcia w Rembertowie, skontaktuj się z nami. Polecamy także nieruchomości komercyjne znajdujące się na terenie sąsiednich dzielnic, np.: magazyny do wynajęcia w Wawrze czy magazyny na wynajem Warszawa Targówek. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Warszawa to pierwsza lokalizacja w Polsce, w której powstały nowoczesne obiekty magazynowo-produkcyjne. Główne lokalizacje obiektów magazynowych to: Okęcie, Ursus, Bielany i Białołęka. Ze względu na wysokie ceny gruntów w mieście, brak ich odpowiedniego przygotowania technicznego oraz niekorzystne warunki logistyczne, ciężar rozwoju rynku regionalnego przesunął się na II i III strefę. Popularnością cieszą się miejscowości położone na zachód i południowy zachód od stolicy: Błonie, Nadarzyn, Pruszków, Teresin i Mszczonów. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz obiektów magazynowych i produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż zarówno w Warszawie, jak i w okolicach miasta.