Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Powierzchnie magazynowe w Warszawie Panattoni City Logistics Warsaw Airport, bezpośrednio położone przy węźle Opacz łączącym drogi S2 i S8, który zapewnia świetne połączenie zarówno do centrum Warszawy, jak i do dalszych regionów Polski. Atrakcyjna lokalizacja magazynu sprzyja wygodnej dystrybucji na teren całej Warszawy dzięki położeniu przy trasie S8 i S2, które umożliwiają szybki dojazd do niemal wszystkich dzielnic Warszawy, nie tylko tych w pobliżu jak Włochy, Mokotów, Ursus, Ochota czy Ursynów, ale też do Śródmieścia, na Bemowo i Żoliborz i Bielany jak i do dzielnic położonych na prawym brzegu Wisły tj. Pragi Północ i Pragi Południe, do Targówka, Białołęki czy Wawra. Magazyn oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe w Warszawie klasy A, przeznaczone dla średnich i większych firm o różnym profilu działalności. Lokalizacja w granicach miasta umożliwia szeroki dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej i miejskiej infrastruktury.

Wysokość składowania: 10 m Nośność posadzi: 5 t/mkw Plac manewrowy Powierzchnie magazynowe wyposażone w: Doki hydrauliczne i bramy z poziomu 0 Wentylacja grawitacyjna Świetliki Klapy dymowe System tryskaczy Ogrzewanie Całodobowa ochrona Teren ogrodzony Powierzchnia biurowa dostosowana jest pod potrzeby klienta

Lokalizacja

Atrakcyjne powierzchnie magazynowe w Warszawie przy lotnisku
Międzynarodowe lotnisko Chopina w odległości 3 km
Położenie magazynu bezpośrednio przy węźle Opacz łączącym drogi S2 i S8
Droga ekspresowa S2 jest częścią autostrady A2, przebiegająca przez centralne obszary kraju do Berlina, przy czym S8 łączy aglomeracje: wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką
Lokalizacja i bliskość tras ekspresowych umożliwiają niezwykle efektywną dystrybucję
Bardzo dobry dostęp do warszawskiego rynku zbytu
Liczne przystanki tramwajowe i autobusowe

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  2
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  22,5 x 12 m
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1600
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp10911

Deweloper

Panattoni Europe to czołowy deweloper na polskim rynku magazynowym, działający od 2005 roku. Panattoni jak i wszystkie inne inwestycje, to najwyżej klasy nieruchomości komercyjne dopasowane do najemców różnych branż i specjalizacji. Ponadto deweloper specjalizuje się w obiektach typu build-to-suit (BTS), które są budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Odległości

Centrum Warszawy
S2 / S8
Lotnisko Chopina

Dane rynkowe

Warszawa to największy ośrodek biznesowy i przemysłowy w województwie mazowieckim. To jeden z najbardziej dojrzałych regionów magazynowych w Polsce, który w ostatnich latach przechodził proces reindustrializacji i rozwoju tzw. segmentu logistyki ostatniej mili.

Całkowite zasoby magazynowe Warszawy na koniec września 2023 r. wyniosły 909 tys. m2. W okresie od stycznia do końca września 2023 r. deweloperzy dostarczyli ponad 68,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej skupiając się na budowie inwestycji w pobliżu tras wyjazdowych z miasta. Rynek bardzo często wybierany jest do budowy mniejszych miejskich magazynów w formacie SBU czyli Small Business Unit. Magazyny SBU łączą w sobie funkcje magazynu, biura oraz powierzchni wystawienniczej. Przykładami inwestycji są takie projekty jak Panattoni City Logistics, 7R City Flex, ideal idea park czy SEGRO Business Park. W Warszawie cały czas pozostają aktywni tacy deweloperzy jak Prologis, WhiteStar, Logicor i Hillwood. Na koniec września 2023 r. aktywność deweloperów nie wpłynęła znacząco na poziom pustostanów, które utrzymują się na bezpiecznym poziomie 10,2%. Kluczowe w rozwoju stołecznego rynku logistycznego pozostają takie lokalizacje jak Żerań, Targówek Przemysłowego, Ursynów i dysponujące bezpośrednim dostępem do lotniska Okęcie.

Na koniec września 2023 r. całkowity wolumen najmu w Warszawie mieście wyniósł 131 tys. m2. Oferta magazynowa w regionie dostosowana jest do wielu grup najemców w tym sieci spożywczych, logistyków, centrów danych, lekkiej produkcji, farmacji, firm motoryzacyjnych np. firm wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych czy firm handlowych.  

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy