Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Polecana na sprzedaż nieruchomość to hala z biurem w Piasecznie koło Warszawy.
Ta samodzielna nieruchomość komercyjna zabudowana jest budynkiem biurowo-podukcyjno-magazynowym o powierzchni 17859,30 mkw. wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
Nieruchomość stanowi kameralne centrum magazynowo-produkcyjne, które położone jest w otoczeniu przemysłowym i usługowym w Piasecznie, na południe od Warszawy.
Atrakcyjna lokalizacja nieruchomości, blisko DK 79 w kierunku Warszawy — trasy łączącej się z ul. Puławską, jest jednym z atutów tej nieruchomości.
Dobra lokalizacja dla firm kurierskich, e-commerce czy firm produkcyjnych.

Kameralny kompleks magazynowo-produkcyjno-biurowy. Położenie w pierwszej linii zabudowy z dostępem do drogi publicznej. Budynek magazynowo-produkcyjny składa się z dwóch odrębnych zespołów: Hala produkcyjno-magazynowa o wysokości 8,6 m Rok budowy: 1999 Magazyn a o wysokości 10,1 m Rok budowy: 2008 Budynek biurowy przylegający do hali Rok budowy: 1999 i rozbudowa 2005 9 bram wjazdowych z poziomu zero Świetliki dachowe Przy wjeździe na teren nieruchomości zlokalizowana jest portiernia. Wjazd na teren nieruchomości przez bramę wjazdową zlokalizowaną w północno-wschodniej części nieruchomości. Dwie stacje trafo Instalacje: elektroenergetyczna, wodociągowa, gazowa, kanalizacja, centralne ogrzewanie. Telefon, TV, Internet. Wentylacja grawitacyjna i mechaniczna. Klimatyzacja Zabezpieczenie przeciwpożarowe (czujniki dymu, hydranty). Teren nieruchomości jest ogrodzony, zadbany, zazieleniony, utwardzony z ciągami pieszo­jezdnymi, wyznaczone miejsca postojowe. Powierzchnia biurowa reprezentacyjna, klimatyzowana. Dobry dojazd dla pracowników. Wygodny dojazd dla samochodów ciężarowych i dostawczych.

Lokalizacja

Centrum magazynowo-produkcyjne położone jest w północno-wschodniej części Piaseczna, przy ulicy Okulickiego, w odległości ok. 800 m od centrum Piaseczna.
W pobliżu skrzyżowania ul. Okulickiego i drogi krajowej nr 79 (ul. Puławska i ul. Armii Krajowej).
Droga DK79 umożliwia dojazd do Góry Kalwarii, gdzie łączy się z DK 50 tzw. Tranzytową Obwodnicą Warszawy.
Droga DK79 oferuje także wygodny dojazd do południowych dzielnic Warszawy - Ursynowa, Włoch i Mokotowa, jak również innych dzielnic stolicy dzięki połączeniu z S2, trasą ekspresową  łączącą się w węźle Konotopa z północną obwodnicą Warszawy tj. trasą S8. S2 na węźle Konotopa łączy się również z autostradą A2, co umożliwia wygodną dystrybucję na cały obszar Polski.
Dzięki bliskości trasy S2 możliwe są szybkie dostawy towarów do wszystkich dzielnic Warszawy jak i miejscowości ościennych.
Nieruchomość z dostępem do komunikacji miejskiej - 6 minut do przystanku autobusowego.
Położenie centrum magazynowo-produkcyjnego w sąsiedztwie terenów zabudowanych obiektami o podobnej funkcji.
Lokalizacja hali w pierwszej linii zabudowy.
Piaseczno to miasto powiatowe w Polsce położone w województwie mazowieckim, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, w odległości około 17 km na południe od centrum Warszawy. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej.

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  -
 • Nośność posadzki
 • Siatka słupów
  -
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  -
 • Doki
  NIE
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  -
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  NIE
 • Monitoring
  NIE
 • Ochrona
  NIE
 • ID oferty
  mm2863

Odległości

Piaseczno centrum
Warszawa
Góra Kalwaria
Lotnisko im. F. Chopina Warszawa Okęcie
S2
A2 / węzeł Konotopa
A1

Dane rynkowe

Województwo mazowieckie to największy rynek magazynowy w Polsce. Całkowite zasoby magazynowe i produkcyjne regionu na koniec 3 kwartału 2023 r. wyniosły 6,36 mln m2. Mazowieckie jest lokalizacją centralną, którą wybierają firmy logistyczne, firmy dystrybucyjne, dostawcy, branża e-commerce czy firmy usługowe. Dominującymi subregionami pozostają Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Janki, Nadarzyn, Piaseczno, Marki, Radzymin, Modlin i Czosnów.

Klienci doceniają lokalny rynek logistyczny, jego doskonałą lokalizację w otoczeniu gęstej sieci dróg i autostrad umożliwiającą komfortowy transport w każdym kierunku w Polsce. Najemcy chętnie korzystają z kluczowych tras w regionie Mazowsza jak autostrady A2, dróg ekspresowych S2 i S8 i dróg krajowych 50 i 92. Popyt brutto w okresie od stycznia do września 2023 r. wyniósł ponad 842 tys. m2. Nowe umowy stanowiły 47% całkowitego wolumenu najmu. Bardzo dużo najemców wybiera Mazowsze ze względu na zróżnicowaną i dużą ofertę powierzchni magazynowej spełniającej wymagania różnych sektorów.

Na koniec września 2023 r. stopa pustostanów dla regionu Mazowsza wyniosła 7,2%. Z racji największego rynku konsumenckiego oraz wysokiej płynności region jest wybierany przez głównych graczy rynkowych. Aktywni na Mazowszu pozostają Panattoni, 7R, GLP, WhiteStar, Logicor, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis, P3 oraz wiele indywidualnych podmiotów. Na koniec 3 kwartału 2023 r. deweloperzy dostarczyli 575 tys. m2,  w tym samym czasie w budowie znajdowało się 528 tys. m2

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy