Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Miejski magazyn Panattoni Park City Logistics Warsaw Airport V położony w południowej części Warszawy na Okęciu. W pobliżu magazynu znajduje się węzeł Opacz łączący trasy szybkiego ruchu S2 oraz S7. S2 stanowi jednocześnie Południowa Obwodnica Warszawy oraz umożliwia szybkie połączenie z autostradą A2 zapewniającą doskonałą dystrybucję towarów w całej Polsce. Panattoni Park City Logistics Warsaw Airport V składa się z nowoczesnej hali magazynowej klasy A o łącznej powierzchni powyżej 10 000 mkw. Położenie w w obrębie największego ośrodka miejskiego w Polsce, zapewnia możliwość korzystania z lokalnych zasobów wykwalifikowanej siły roboczej. W otoczeniu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej.

Magazyn wysokiego składowania do 10 m Panattoni Park City Logistics Warsaw Airport V zlokalizowany w cenionej m.in. przez firmy logistyczne i kurierskie lokalizacji Doki rozładunkowe Bramy wjazdowe na poziomie „0” Zabezpieczenia przeciwpożarowe Tryskacze ESFR Klapy dymowe Oświetlenie LED Kamery wizyjne CCTV Siatka słupów: 22,5 x 12 m Nośność posadzki: 5 t/mkw Wysokość składowania: 10 m Monitoring Miejsca parkingowe Ochrona całodobowa

Lokalizacja

Magazyn położony na południu Warszawy w dzielnicy Okęcie
7 km do Lotniska Chopina
Panattoni Park City Logistics Warsaw Airport V znajduje się tuż przy węźle Opacz, łączący drogi S2 oraz S7
Trasa ekspresowa S7 na tym odcinku przechodzi w S8
Doga S2 również stanowi Południowa Obwodnica Warszawy (POW)
Doskonałe warunki komunikacji miejskiej w obrębie aglomeracji
Dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
Dojazd dla samochodów ciężarowych i kurierskich
Ze względu na położenie istnieją tu dogodne warunki dla firm logistycznych do dystrybucji towarów w Warszawie i okolicznych miejscowości jak również na obszar całej Polski jak i Europy

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  NIE
 • Wysokość składowania (m)
  10.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  4001
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  1350
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp12167

Deweloper

Panattoni Europe jest czołowym na polskim rynku magazynowym deweloperem powierzchni komercyjnych. Panattoni Park Rebusowa to najwyżej klasy nieruchomość magazynowa dopasowana do najemców różnych branż i specjalizacji. Nowoczesne magazyny dostarczane przez Panattoni wspierają rozwój zarówno średnich i dużych firm lokalnych, jak i kontynuują standardy międzynarodowych korporacji. Hale do wynajęcia w Panattoni Park Rebusowa to doskonała odpowiedź na wysokie wymagania stawiane przez najemców odnośnie nowoczesnych magazynów miejskich.

Dane rynkowe

Magazynowy region Warszawa miasto to największy ośrodek biznesowy i przemysłowy w województwie mazowieckim. Region Warszawa miasto to jeden z najbardziej dojrzałych regionów magazynowych w Polsce, który w ostatnich latach przechodził proces reindustrializacji i rozwoju tzw. segmentu logistyki ostatniej mili.

Całkowite zasoby magazynowe w obrębie miasta Warszawy na koniec września 2023 r. wyniosły 909 tys. m2. W okresie od stycznia do końca września 2023 r. deweloperzy dostarczyli ponad 68,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej skupiając się na budowie inwestycji magazynowych w pobliżu tras wyjazdowych z Warszawy.

Rynek magazynowy Warszawy bardzo często wybierany jest do budowy mniejszych miejskich magazynów w formacie SBU, czyli Small Business Unit. Magazyny SBU łączą w sobie funkcje magazynu, biura oraz powierzchni wystawienniczej. Przykładami miejskich magazynów w Warszawie są takie projekty jak Panattoni City Logistics, 7R City Flex, ideal idea park czy SEGRO Business Park. W Warszawie wciąż pozostają aktywni także tacy deweloperzy jak Prologis, WhiteStar, Logicor i Hillwood.

Na koniec września 2023 r. aktywność deweloperów nie wpłynęła znacząco na poziom pustostanów, które utrzymują się na poziomie 10,2%. Kluczowe w rozwoju stołecznego rynku logistycznego pozostają takie lokalizacje jak Żerań, Targówek Przemysłowy, Ursynów i Okęcie dysponujące bezpośrednim dostępem do międzynarodowego lotniska.

Na koniec września 2023 r. całkowity wolumen najmu magazynów w Warszawie wyniósł 131 tys. m2. Oferta magazynowa w Warszawie dostosowana jest do wielu grup najemców w tym sieci spożywczych, logistyków, centrów danych, lekkiej produkcji, farmacji, firm motoryzacyjnych np. firm wulkanizacyjnych, serwisów samochodowych czy firm handlowych.  

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy