+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Mazowieckie » Warszawa » Warszawa Okolice » Janki - Raszyn

Magazyny do wynajęcia Warszawa - Janki – Raszyn

Janki i Raszyn to lokalizacje z A-klasową powierzchnią magazynową zrealizowaną w ramach dwóch projektów: Raszyn Business Park oraz Prologis Park Janki. Odległość od centrum Warszawy wynosi 17 km, a dojazd do tras europejskich E77 i E67 zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w podwarszawskich miejscowościach Janki, Raszyn koło Warszawy, województwo mazowieckie.

Najnowsze oferty z Janki - Raszyn – powierzchnie magazynowe

Panattoni Park Janki od 1350 mkw.

ozarow-panattoni-1

Panattoni Park Janki od 1350 mkw.

Park A-klasowy z powierzchniami do wynajęcia. Całkowita nowoczesna powierzchnia magazynowa Panattoni Park Janki II to 37 000 mkw. Minimalny moduł do wynajęcia: 1 350 mkw. (więcej…)

Raszyn Business Park

raszyn-business-park

Raszyn Business Park

Powierzchnie magazynowe pod wynajem na południowy-zachód od centrum Warszawy w Raszynie (więcej…)

Prologis Park Janki

prologis-park-janki

Prologis Park Janki

Park magazynowy z powierzchniami pod wynajem w Jankach (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Magazyny w regionie Janki - Raszyn znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Janki - Raszyn, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Magazyny Janki - Raszyn.