Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Oferujemy przestronny magazyn o powierzchni 30 tys. mkw w bliskim sąsiedztwie południowej obwodnicy Trójmiasta. Ta korzystna lokalizacja gwarantuje szybkie połączenia z Polską centralną i zachodnią, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla firm, które potrzebują efektywnego transportu towarów na duże odległości. Magazyn jest elastyczny i może być dostosowany do różnych potrzeb, w tym do lekkiej produkcji. Ponadto, jego położenie w aglomeracji Trójmiasta zapewnia dogodny dostęp dla pracowników oraz dostęp do rozwiniętej infrastruktury i komunikacji miejskiej, co przyczynia się do zadowolenia personelu i ułatwia codzienną operacyjność firmy. Warto także podkreślić, że magazyn oferuje wiele udogodnień, takich jak monitoring, miejsca parkingowe i place manewrowe, co sprawia, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla różnych rodzajów firm.

Magazyn klasy A z nowoczesnym wyposażenia, które spełnia najwyższe standardy jakości Elastyczność przestrzeni w 7R Park Gdańsk IV pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb najemcy Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, w tym monitoring, ochronę przeciwpożarową i dostęp 24/7 7R Park Gdańsk IV zlokalizowany w strategicznym miejscu, umożliwiając szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych Wysokość składowania: 12m Rozwiązania energooszczędne, takie jak oświetlenie LED i systemy zarządzania energią Łatwy dostęp dla pracowników Parking i place manewrowe dla samochodów ciężarowych i dostawczych Doki rozładunkowe i bramy zero

Lokalizacja

Osiągalne są magazyny umiejscowione blisko południowej obwodnicy Trójmiasta, co oznacza dogodny dostęp do ważnych miejsc takich jak Gdańsk i Gdynia
Gdańsk stanowi centrum gospodarki morskiej z dużym portem handlowym, co czyni tę lokalizację strategiczną dla firm
Dobra komunikacja z drogą ekspresową S6 i węzłem Gdańsk Karczemki zapewnia sprawną łączność
Usytuowanie kompleksu w aglomeracji Trójmiasta zapewnia doskonały dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej
Bliskość Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, oddalonego o około 5 km
Lokalizacja tego magazynu idealnie odpowiada na potrzeby dystrybucji towarów na lokalnym rynku w kontekście obsługi logistyki ostatniej mili

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
  5.0
 • Siatka słupów
  12x22,5
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  4000
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
  1000.0
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  3000
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp12298

Deweloper

7R SA oferuje nowoczesne i dostosowane do najbardziej wymagających sektorów gospodarki powierzchnie magazynowe i logistyczne. Nasza oferta zawiera hale magazynowe z serii City Flex Last Mile Logistics, a także typu BTS (Built-to-Suit) w lokalizacjach miejskich oraz w strategicznych rejonach przemysłowych kluczowych miast w Polsce.

Odległości

Droga ekspresowa S6
Węzeł Gdańsk Karczemki
Port Lotniczy Gdańsk (Airport)
DTC Gdańsk

Dane rynkowe

Trójmiasto to główny rynek magazynowy w województwie pomorskim. Całkowite zasoby powierzchni przemysłowej i logistycznej w regionie na koniec 2023 r. wyniosły około 1,42 mln m2.

Strategiczna lokalizacja Trójmiasta zachęca do budowy powierzchni magazynowej wielu deweloperów.
Na rynku aktywni są Panattoni, 7R, GLP, Hilllwood, Prologis, P3, Logicor, CTP i inni. W ramach nowej podaży w okresie od stycznia do września 2023 r. deweloperzy dostarczyli na trójmiejski rynek magazynowy 62 tys. m2. Atrakcyjność inwestycyjna regionu cały czas wzrasta, przez co w budowie pozostaje ponad 286 tys. m2. Głównymi atutami do rozwoju i rozbudowy oferty powierzchni magazynowej w województwie pomorskim jest dostęp do Morza Bałtyckiego i portu kontenerowego DCT w Gdańsku. W przyszłości ze względu na dostęp do głównych szlaków handlowych region ma szansę stać się jednym z głównych paneuropejskich hubów logistycznych.

Trójmiejski rynek magazynowy korzysta także z doskonałej komunikacji drogowej z całą Polską, która obejmuje sieć dróg ekspresowych S6 w kierunku Berlina, S7 na południowy wschód Polski oraz autostradę A1 na południe kraju. Najemcy zainteresowani ofertą magazynową w regionie mogą również korzystać z portu lotniczego cargo w Gdańsku.

W okresie od stycznia do września 2023 r. popyt brutto na nowoczesną powierzchnię magazynową wyniósł ponad 319 tys. m2. Wśród głównych grup najemców znajdują się firmy logistyczne i produkcyjne, sieci handlowe, sektor FMCG oraz e-commerce. Duże zainteresowanie ofertą powierzchni produkcyjnej i logistycznej wpływa na niski poziom pustostanów, który na koniec września 2023 r. wynosił 1,5%.

Szacuje się, że przy zachowaniu obecnej dynamiki rozwoju przeładunku i obsługi kontenerów w basenie Morza Bałtyckiego, znaczenie trójmiejskiego rynku magazynowego będzie cały czas wzrastać. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy