Do wynajęcia magazyny Rzeszów, Korczowa

do wynajecia magazyny rzeszow korczowa blisko wschodniej granicy

Powierzchnia w centrum dystrybucyjnym Waimea Logistic Park Korczowa

Powierzchnia 648 - 43600 m2
Średnia cena w regionie: 3,50-3,70 EUR / m2
podkarpackie, Rzeszów
ID oferty: mp10228
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Do wynajęcia magazyny Rzeszów, w pobliżu przejścia granicznego w Korczowie, w centrum dystrybucyjnym Waimea Logistic Park Korczowa, które jest idealnym rozwiązaniem dla firm rozwijających się w kierunku wschodniego rynku.

Do wynajęcia magazyny Rzeszów Korczowa – lokalizacja

 • Centrum dystrybucyjne Waimea Logistic Park Korczowa;
 • Nieruchomość komercyjna znajduje się tuż przy granicy Polska-Ukraina w miejscowości Korczowa, w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec;
 • Dojazd samochodem do Krakowa około 2 i pół godziny;
 • Przy autostradzie A4;
 • Autostrada A4 oraz droga krajowa nr. 94 umożliwiają dystrybucję towarów z Rzeszowa w kierunku zachodnim, praktycznie wzdłuż całego kraju – do Wrocławia i Drezna;
 • Dostępna powierzchnia magazynowa pod Rzeszowem w pobliżu granicy z Ukrainą w miejscowości Korczowa;
 • Region Rzeszów zachęca inwestorów ze względu na rozwój gospodarczy oraz zaplecze wykwalifikowanej i dostępnej siły roboczej.

Atuty nieruchomości

 • Waimea Logistic Park Korczowa udostępnia jedną z niewielu powierzchni klasy A w regionie Podkarpacia, oferując kompletną powierzchnię ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych w dwóch fazach.
 • Zastosowane rozwiązania i elastyczne moduły magazynowo-produkcyjne usatysfakcjonują klientów skoncentrowanych na logistyce i dystrybucji.
 • Na terenie Waimea Logistic Park Korczowa będzie funkcjonować również punkt odprawy celnej
 • Na terenie punkt obsługi kierowców TIR wraz z rozbudowanym pakietem usług (serwis, restauracja, parking i place manewrowe);

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia

 • Całkowita powierzchnia: ponad 48 600 mkw.;
 • Powierzchnia dostępna: ponad 43 600 mkw.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dowiedz się więcej

Marta Nowik AXI IMMO
Marta Nowik
+48 725 pokaż numer
marta.nowik@axiimmo.com

Tagi

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij