Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Magazyn A klasy dewelopera CTP to nowoczesne centrum logistyczne, usytuowane w regionie Bydgoszczy. Składa się z dwóch wysokiej jakości hal o łącznej powierzchni prawie 50 tysięcy metrów kwadratowych. To miejsce stworzone z myślą o efektywnym i nowatorskim przechowywaniu oraz dystrybucji różnorodnych towarów.

Jego strategiczna lokalizacja w regionie Bydgoszczy sprawia, że jest idealnym punktem na mapie drogowej Polski. To centrum logistyczne oferuje doskonałe warunki do wynajęcia magazynów, umożliwiając efektywną obsługę logistyczną w ramach kraju. Dzięki dogodnemu połączeniu z kluczowymi miastami, takimi jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław czy Szczecin, centrum umożliwia szybki i sprawnie funkcjonujący przepływ towarów.

Rozbudowana sieć dróg oraz obwodnica miasta gwarantują łatwy dostęp do magazynów, co wpływa korzystnie na procesy logistyczne firm wynajmujących powierzchnię w tym nowoczesnym obiekcie. Dla przedsiębiorców poszukujących efektywnych rozwiązań magazynowych w Polsce, Centrum logistyczne dewelopera CTP w Bydgoszczy stanowi atrakcyjną propozycję, umożliwiającą sprawną obsługę i dystrybucję towarów na terenie całego kraju.

Wysokość magazynu wynosi 12 metrów, co zapewnia przestronne możliwości składowania Siatka słupów o wymiarach 12 m x 22,5 m Posadzka bezpyłowa o nośności 6 t/mkw Doki rozładunkowe i ramy z poziomu zero Ogrzewanie gazowe oraz oświetlenie dzięki świetlikom dachowym i technologii LED to elementy wspierające funkcjonalność Bezpieczeństwo obiektu podniesione zostało poprzez system przeciwpożarowy z tryskaczami i klapami dymowymi. Monitorowanie oraz całodobowa ochrona Powierzchnie biurowe i socjalne są elastycznie dostosowywane do potrzeb najemcy Teren nieruchomości otoczony jest ogrodzeniem, a kontrolę dostępu zapewnia portiernia Duży plac manewrowy i parking obsługują samochody ciężarowe i osobowe

Lokalizacja

Centrum logistyczne na północ od centrum miasta Bydgoszcz
Tuż obok węzeł dróg DK 80 oraz DW 239
Droga krajowa nr 80 łączy DK10 koło Bydgoszczy z DK10 i A1 koło Torunia
10 km do węzła tras ekspresowych S5 i S10
3 km do centrum Bydgoszczy
Lokalizacja magazynu doskonale wpisuje się w potrzeby dystrybucji towarów w ramach obsługi logistyki ostatniej mili
Dobry dojazd dla pracowników oraz klientów jak również dla samochodów dostawczych i ciężarowych

Dane techniczne

 • Ilość budynków
  1
 • Możliwość prowadzenia produkcji
  TAK
 • Certyfikat
  TAK
 • Wysokość składowania (m)
  12.0
 • Nośność posadzki
  6.0
 • Siatka słupów
  12x24
 • Bocznica kolejowa
  NIE
 • Czy dostępna jest powierzchnia biurowa
  NIE
 • Odporność ogniowa
  4000
 • Doki
  TAK
 • Bramy z poziomu zero
  TAK
 • Chłodnia / mroźnia
  NIE
 • Powierzchnia biurowa (m2)
 • Minimalna powierzchnia (m2)
  3000
 • Świetliki dachowe
  TAK
 • Tryskacze
  TAK
 • Monitoring
  TAK
 • Ochrona
  TAK
 • ID oferty
  mp12290

Deweloper

CTP to deweloper budujący sieć parków logistycznych w Europie, w tym również w Polsce. Hale klasy A, działają z maksymalną wydajnością i przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Magazyny dostosowane są do klientów z różnych branż.

Odległości

Bydgosz City Center
Toruń City Center

Dane rynkowe

Rynek magazynowy Bydgoszcz-Toruń Region rozwijany w województwie kujawsko-pomorskim skupia się wokół głównych miast wojewódzkich to jest Bydgoszczy i Torunia. To jeden ze wschodzących regionów na magazynowej mapie Polski, którego całkowite zasoby wynoszą 884 tys. m2.

Swoją ofertę powierzchni logistycznej i produkcyjnej zbudowali na rynku magazynowym w rejonie woj. kujawsko-pomorskiego główni deweloperzy funkcjonujący również innych regionach Polski. Wśród aktywnych graczy można wymienić Panattoni, Fortress czy 7R. W trzech pierwszych kwartałach 2023 r. deweloperzy dostarczyli w województwie kujawsko-pomorskim 238 tys. m2.

Najemcy decydują się na ofertę powierzchni magazynowej w okolicach Bydgoszczy i Torunia ze względu na centralną lokalizację na mapie Polski pomiędzy czterema dużymi rynkami dystrybucyjnymi. W pierwszych trzech kwartałach 2023 r. popyt na powierzchnię logistyczną i produkcyjną wyniósł niewiele ponad 12 tys. m2. Warto przypomnieć, że w 2021 r. w województwie kujawsko-pomorskim zamknięto dwie duże transakcje na ponad 100 tys. m2 z międzynarodową firmą odzieżową, która zdecydowała się na otwarcie magazynów w okolicach Bydgoszczy. Wśród firm zainteresowanych ofertą magazynową w tym regionie znajdują się operatorzy sieci spożywczych, logistycy, e-commerce i branża odzieżowa.

Poziom wolnej powierzchni dla województwa kujawsko-pomorskiego wynosi 5,4%. W najbliższym czasie całkowity zasób powierzchni magazynowej nie zostanie powiększony, ponieważ deweloperzy nie planują nowych inwestycji w tym regionie. 

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy