+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Poznań – Swarzędz

Swarzędz

Swarzędz to dynamicznie rozwijająca się gmina bezpośrednio granicząca z Poznaniem. Miasto położone jest przy drodze krajowej nr 92, kilka kilometrów od węzła z trasą ekspresową S5. W mieście prężnia działa wiele podmiotów z branży meblarskiej, motoryzacyjnej i spożywczej. Lokalizacja pod projekty magazynowe do wynajęcia zyskuje na znaczeniu ze względu na sąsiedztwo fabryki samochodów VW.

Najnowsze oferty z Swarzędz – powierzchnie magazynowe

Nowoczesny magazyn do wynajęcia w Swarzędzu docelowo 17 500 mkw

ELX-PB-C_psd_małe_130508

Nowoczesny magazyn do wynajęcia w Swarzędzu docelowo 17 500 mkw

Wysokiej klasy obiekt magazynowy w dogodnej lokalizacji przy drodze krajowej 92.  Elastyczna możliwość kształtowania modułów.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Rozwój rynku magazynowo-produkcyjnego w okolicach Poznania związany jest z autostradą A2. Dzięki bliskości granicy z Niemcami i relatywnie dużej i zamożnej aglomeracji oraz obecności fabryki Volkswagena, region znajduje się w polu zainteresowań firm z sektora motoryzacyjnego, logistycznego, handlowego oraz e-commerce. Atuty regionu to: doskonała lokalizacja na mapie kraju i Europy, dostępność transportowa, silna gospodarka i bogate zaplecze akademickie, które zapewnia wysoką jakość kształcenia kadr. Posiadamy szeroką bazę ofert obiektów magazynowych i produkcyjnych do wynajęcia w Poznaniu i w pobliskich miejscowościach.