+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Poznań – Komorniki

Komorniki

Magazyny do wynajęcia w Komornikach znajdują się na południowy-zachód od Poznania. Lokalizacja cieszy się dużym powodzeniem wśród najemców powierzchni magazynowych ze względu na bliskość autostrady A2, węzła Komorniki oraz obwodnicy Poznania. Parki magazynowe do wynajęcia w tej okolicy mają Segro i Panattoni oraz lokalni inwestorzy.

Najnowsze oferty z Komorniki – powierzchnie magazynowe

Panattoni Park Poznań IV

magazyn do wynajęcia Panattoni Poznań

Panattoni Park Poznań IV

Powierzchnia magazynowa w Poznaniu do wynajęcia. Docelowa powierzchnia magazynu: 116 513 mkw. (więcej…)

Segro Logistics Park Poznań II

magazyn do wynajęcia w Poznaniu Segro

Segro Logistics Park Poznań II

Powierzchnie magazynowe w doskonałej lokalizacji w Wielkopolsce. Istniejąca powierzchnia  parku wynosi 39 000 mkw. Min. moduł 2 500 mkw. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Rozwój rynku magazynowo-produkcyjnego w okolicach Poznania związany jest z autostradą A2. Dzięki bliskości granicy z Niemcami i relatywnie dużej i zamożnej aglomeracji oraz obecności fabryki Volkswagena, region znajduje się w polu zainteresowań firm z sektora motoryzacyjnego, logistycznego, handlowego oraz e-commerce. Atuty regionu to: doskonała lokalizacja na mapie kraju i Europy, dostępność transportowa, silna gospodarka i bogate zaplecze akademickie, które zapewnia wysoką jakość kształcenia kadr. Posiadamy szeroką bazę ofert obiektów magazynowych i produkcyjnych do wynajęcia w Poznaniu i w pobliskich miejscowościach.