+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Mazowieckie » Warszawa » Warszawa Okolice » Grodzisk Mazowiecki

Magazyny do wynajęcia Warszawa - Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki znajduje się na zachód od centrum Warszawy w odległości 40 km od ścisłego centrum miasta. Usytuowanie przy autostradzie A2 (E30) gwarantuje dobry dojazd do Łodzi i Poznania. W tej lokalizacji znajdują się trzy parki magazynowo-logistyczne: Panattoni Park Grodzisk, Distribution Park Grodzisk Mazowiecki oraz Goodman Warszaw Distribution Center, oferujące nowoczesną powierzchnię magazynową do wynajęcia od zaraz.

Magazyny i hale do wynajęcia w miejscowości Grodzisk Mazowiecki i w sąsiedztwie, okolice Warszawy, województwo mazowieckie.

Najnowsze oferty z Grodzisk Mazowiecki – powierzchnie magazynowe

Panattoni Park Grodzisk

panattoni-park-grodzisk

Panattoni Park Grodzisk

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Grodzisku Mazowieckim. Możliwość dostosowania powierzchni zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem klienta.

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Magazyny w regionie Grodzisk Mazowiecki znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Grodzisk Mazowiecki, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Magazyny Grodzisk Mazowiecki.