+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Wrocław » Bielany Wrocławskie

Magazyny do wynajęcia Wrocław – Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie to obszar na południe od Wrocławia, gdzie znajduje się największe skupisko magazynów do wynajęcia w regionie. Dogodne położenie na skrzyżowaniu autostrady A4 i drogi krajowe nr 98 przyciąga liczne firmy logistyczne i dystrybucyjne. W tej kluczowej lokalizacji magazynowej znajdują się również ogromne centra dystrybucyjne firmy Amazon.

Najnowsze oferty z Bielany Wrocławskie – powierzchnie magazynowe

Magazyn Bielany Wroc. 3 100 mkw

magazyn_bielany_do_wynajecia_korzystne_warunki

Magazyn Bielany Wroc. 3 100 mkw

Magazyn o powierzchni 3 100 mkw wysokiego składowania z dokami, zaledwie 1 km od skrzyżowania S5 i A4 (Wrocław Bielany) i 5 km od skrzyżowania z S8  (Wrocław Południe).

(więcej…)

Magazyn w A-klasie do wynajęcia we Wrocławiu 2 500 mkw

goodman-west

Magazyn w A-klasie do wynajęcia we Wrocławiu 2 500 mkw

Magazyn w A-klasie do wynajęcia we Wrocławiu 2 500 mkw z możliwością przystosowania do lekkiej produkcji. Powierzchnia magazynowa: 2 500 mkw.

(więcej…)

Magazyn do wynajęcia na Bielanach Wrocławskich 5 900 mkw

depotbig-Panattoni-Park-Wrocaw-II

Magazyn do wynajęcia na Bielanach Wrocławskich 5 900 mkw

Hala wysokiego składowania do wynajęcia w okolicach Wrocławia.  Powierzchnia do wynajęcia: 5 900 mkw. (więcej…)

Prologis Wrocław I Bielany

Prologis-Park-Wrocław-III_aerial-300x200

Prologis Wrocław I Bielany

Magazyny do wynajęcia w przemysłowej dzielnicy Wrocławia, Bielany. 8 budynków magazynowych o powierzchni od 17 tys. do 31 tys. mkw.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Jest to lokalizacja, która w pierwszej kolejności jest rozpatrywana przez zagraniczne firmy zainteresowane organizacją dystrybucji z Polski na Europę Zachodnią. Kluczowe atuty rynku, które wpływają na wzrost popytu w regionie to: rozwinięta infrastruktura, dostępność dobrej jakości gruntów pod inwestycje przemysłowe, atrakcyjna lokalizacja względem innych europejskich państw, strefa ekonomiczna i długa lista firm obecnych w strefie z różnych branż (FMCG, produkcja, motoryzacja, IT), prężnie działający samorząd, dość duży rynek wewnętrzny oraz oferta kulturalno-społeczna Wrocławia. Posiadamy dużą bazę ofert wynajmu magazynów i obiektów produkcyjnych na terenie województwa dolnośląskiego; oferujemy doradztwo w zakresie znalezienia idealnej powierzchni a także pomoc przy negocjacji korzystnych warunków najmu.