+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header

Magazyny do wynajęcia Toruń

Toruń

Rozwój rynku magazynowego w Toruniu związany jest z poprawą infrastruktury drogowej. Atuty toruńskiej lokalizacji to położenie w pobliżu autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S10. Obiekty magazynowe do wynajęcia znajdują się na północ od miasta w strefie przemysłowej oraz w północno-wschodniej części Torunia.

Najnowsze oferty z Toruń – powierzchnie magazynowe

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Toruniu 66 934 mkw

park magazyowy do wynajecia torun

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Toruniu 66 934 mkw

Nowoczesna powierzchnia magazynowa. Możliwość rozbudowy obiektu o magazyny klasy A. Istnieje możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji. (więcej…)

Powierzchnie magazynowe w Toruniu w Panattoni Park Toruń

Panattoni Park Toruń magazyn do wynajęcia

Powierzchnie magazynowe w Toruniu w Panattoni Park Toruń

Nowoczesna powierzchnia magazynowa na wynajem w Panattoni Park Toruń. Moduły magazynowe mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż.

Panattoni Park Toruń to centrum logistyczne, w którym dostępne są wysokie magazyny do wynajęcia. (więcej…)

Atrakcyjne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Lubiczu Dolnym

magazyn do wynajęcia Toruń

Atrakcyjne powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Lubiczu Dolnym

Planowana nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia.

Park powstanie w sąsiedztwie węzła autostrady A1 i drogi ekspresowej S10, co umożliwi łatwą dystrybucję produktów w kraju i za granicą

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Region Bydgoszczy jest niewielkim rynkiem magazynowym; ze względu na lokalizację i brak dużego rynku zbytu do tej pory obszar ten nie cieszył dużym zainteresowaniem, lecz aktualnie zyskał na popularności, w związku z czym ilość ofert magazynowych do wynajęcia wzrasta. Oferujemy obiekty magazynowe do wynajęcia oraz na sprzedaż w Bydgoszczy i okolicach. Gwarantujemy profesjonalne usługi doradcze przy doborze odpowiedniej powierzchni na wynajem oraz wsparcie w zakresie negocjacji warunków najmu.