+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Górny Śląsk » Mysłowice

Magazyny do wynajęcia – Górny Śląsk – Mysłowice

Mysłowice

Magazyny do wynajęcia w Mysłowicach to jedna z kluczowych lokalizacji w regionie Śląska. Położenie na skrzyżowaniu autostrady A4 z drogą ekspresową S1 sprawia, że obiekty magazynowe w mieście i okolicy wybierane są przez firmy logistyczne i produkcyjne prowadzące dystrybucję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Najnowsze oferty z Mysłowice – powierzchnie magazynowe

Magazyn chłodnia do wynajęcia Mysłowice

www-zapasowe1

Magazyn chłodnia do wynajęcia Mysłowice

Magazyn chłodnia do wynajęcia Mysłowice to polecana przez nas nieruchomość komercyjna, która oferowana jest jako obiekt z obsługą logistyczną.

Powierzchnia magazynowa dostępna z obsługą logistyczną! Magazyn chłodnia do wynajęcia Mysłowice zlokalizowany jest na terenie parku logistycznego. Jednym z atutów tej nieruchomości jest możliwość najmu krótkoterminowego.

(więcej…)

Nowoczesne magazyny na wynajem w Logicor Mysłowice

Magazyn do wynajęcia Logicor Mysłowice

Nowoczesne magazyny na wynajem w Logicor Mysłowice

W Logicor Mysłowice do wynajęcia hale magazynowe w wysokim standardzie, wyposażone w bramy wjazdowe i doki rozładunkowe.

Park logistyczny Logicor Mysłowice leży na południe od centrum miasta, przy trasie S1 będącej obwodnicą GOP.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Aglomeracja Śląska to po Warszawie drugi największy rynek magazynowy w Polsce. Dzięki najgęstszej w kraju sieci nowoczesnych dróg (wraz z ukończoną ostatnio autostradą A1, która pozwoliła na domknięcie obwodnicy aglomeracji) oraz dobrym połączeniom drogowym z Centralną Polską i krajami sąsiednimi, Śląsk ma szansę stać się ośrodkiem logistycznym o ponadregionalnej skali. W naszej ofercie znajdują się magazyny do wynajęcia oraz na sprzedaż na Górnym Śląsku – zarówno w miastach, jak i na obrzeżach.