+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Górny Śląsk » Czeladź

Magazyny do wynajęcia – Górny Śląsk - Czeladź

Czeladź

Czeladź to popularna lokalizacja magazynowo-logistyczna na Górnym Śląsku, którą ze względu położenie przy drodze krajowe nr 86 Warszawa – Cieszyn i drodze krajowej nr 94 Kraków –Wrocław oraz dobremu dojazdowi do A4 i A1 zyskuje na popularności wśród firm logistycznych oraz produkcyjnych. Lokalizacja zapewnia również szeroki dostęp do wykwalifikowanej kadry.

Najnowsze oferty z Czeladź – powierzchnie magazynowe

MLP Czeladź

MLP Czeladź magazyn klasy A do wynajęcia

MLP Czeladź

Atrakcyjny A klasowy magazyn w MLP Czeladź

MLP Czeladź to atrakcyjny A-klasowy park magazynowy z powierzchniami magazynowo-biurowymi do wynajęcia 10 miesięcy od podpisania umowy najmu. (więcej…)

Obiekt magazynowy do wynajęcia w Czeladzi 5 000 mkw

pp_n2

Obiekt magazynowy do wynajęcia w Czeladzi 5 000 mkw

Magazyn A-klasowy z możliwością przystosowania do lekkiej produkcji  do wynajęcia w Czeladzi na Górnym Śląsku, całkowita powierzchnia magazynowa: 5 000 mkw, powierzchnia biurowa: zgodnie z zapotrzebowaniem najemcy.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Aglomeracja Śląska to po Warszawie drugi największy rynek magazynowy w Polsce. Dzięki najgęstszej w kraju sieci nowoczesnych dróg (wraz z ukończoną ostatnio autostradą A1, która pozwoliła na domknięcie obwodnicy aglomeracji) oraz dobrym połączeniom drogowym z Centralną Polską i krajami sąsiednimi, Śląsk ma szansę stać się ośrodkiem logistycznym o ponadregionalnej skali. W naszej ofercie znajdują się magazyny do wynajęcia oraz na sprzedaż na Górnym Śląsku – zarówno w miastach, jak i na obrzeżach.