+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Magazyny » Górny Śląsk » Będzin

Magazyny do wynajęcia – Górny Śląsk – Będzin

Będzin

Magazyny do wynajęcia w Będzinie oferują firmy Prologis i Hines w ramach Prologis Park Będzin i Distribution Park Będzin. Lokalizacja ze względu na dobre połączenia z innymi miastami Śląska, dostępem do pracowników i niższych kosztach pracy cieszy się zainteresowaniem najemców z różnych branż, w tym spożywczej, logistycznej czy elektronicznej.

Najnowsze oferty z Będzina – powierzchnie magazynowe

Magazyn do wynajęcia w Będzinie 10 000 mkw

Hala magazynowa Będzin, Górny Śląsl

Magazyn do wynajęcia w Będzinie 10 000 mkw

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Będzinie, klasa A. Powierzchnia magazynu: 10 000 mkw. Możliwość najmu powierzchni biurowej.

(więcej…)

Prologis Park Będzin II – wynajmij magazyn w rejonie Katowic

Prologis Park Będzin II

Prologis Park Będzin II – wynajmij magazyn w rejonie Katowic

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Będzinie.

Park magazynowy Prologis Park Będzin II z powierzchniami do wynajęcia to nowoczesny kompleks składający się z 2 budynków.

(więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Aglomeracja Śląska to po Warszawie drugi największy rynek magazynowy w Polsce. Dzięki najgęstszej w kraju sieci nowoczesnych dróg (wraz z ukończoną ostatnio autostradą A1, która pozwoliła na domknięcie obwodnicy aglomeracji) oraz dobrym połączeniom drogowym z Centralną Polską i krajami sąsiednimi, Śląsk ma szansę stać się ośrodkiem logistycznym o ponadregionalnej skali. W naszej ofercie znajdują się magazyny do wynajęcia oraz na sprzedaż na Górnym Śląsku – zarówno w miastach, jak i na obrzeżach.