Magazyn pod produkcję do wynajęcia koło Poznania 3 000 mkw

magazyn pod produkcję do wynajęcia w Poznaniu 3 000 mkw

Do wynajęcia lub na sprzedaż magazyn z częścią produkcyjną

Powierzchnia 3000 - 3000 m2
Średnia cena w regionie: 1.90-2.70 EUR / m2
wielkopolskie, Poznań
ID oferty:
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Do wynajęcia lub na sprzedaż magazyn z częścią produkcyjną w okolicach Poznania. Powierzchnia zabudowy: ok. 3 000 mkw.

Do wynajęcia lub na sprzedaż magazyn z częścią produkcyjną – lokalizacja

  • Obiekt położony ok. 12 km od lotniska Poznań Ławica;
  • Magazyn w pobliżu Dk 92 Poznań-Pniewy;
  • Odległość od granicy z Niemcami wynosi ok. 170 km; w związku z tym istnieje możliwość działań logistycznych i dystrybucyjnych zarówno w kraju, jak i za granicą;
  • Doskonale rozwinięta infrastruktura transportu publicznego gwarantuje bezproblemowy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Zalety obiektu

  • Teren ogrodzony;
  • Wszystkie media dostępne;
  • Utwardzone place składowe i manewrowe;
  • Do dyspozycji powierzchnia socjalna oraz biurowa;
  • Możliwość ekspansji powierzchni.

Powierzchnia

  • Grunt o powierzchni 17 400 mkw.
  • Powierzchnia zabudowy to około 3 000 mkw.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Dowiedz się więcej

Piotr Roszkowski AXI IMMO
Piotr Roszkowski
+48 725 pokaż numer
piotr.roszkowski@axiimmo.com
Damian Kińczyk AXI IMMO
Damian Kińczyk
+48 725 pokaż numer
damian.kinczyk@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij