Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Hala magazynowa o powierzchni 3600 m², zlokalizowana w Jaworze. Hala idealna dla logistyki lub lekkiej produkcji, duża powierzchnia manewrowa i parkingowa. W sąsiedztwie innych dużych obiektów przemysłowych i logistycznych.

Co zyskujesz?

Świetne połączenie z głównymi trasami – m.in. A4,
Potencjał zwiększenia dochodów dzięki podnajmowi,
Możliwość dostosowania przestrzeni do potrzeb Twojej firmy.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.
 
Jeśli ta nieruchomość nie jest tą, której potrzebujesz, sprawdź inne nieruchomości, które mamy w naszej ofercie w tej lokalizacji lub w regionie albo skontaktuj się z nami. Zobacz magazyny i hale produkcyjne oraz powierzchnie biurowe i tereny inwestycyjne znajdujące się w innych głównych miastach w Polsce w województwach mazowieckim, łódzkim, wielkopolskim, lubuskim, śląskim, dolnośląskim, pomorskim, opolskim, małopolskim, podkarpackim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim i lubelskim dostępne od zaraz lub do wybudowania zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Jeśli szukasz większej powierzchni do wynajęcia lub zakupu w tej lokalizacji lub innym województwie, skontaktuj się z nami.
 
Zapraszamy do kontaktu.

  • Strategiczna lokalizacja

  • Teren przemysłowy z pełną infrastrukturą – idealny pod dalszy wynajem, produkcję lub rozwój

  • Sąsiedztwo aktywnych zakładów produkcyjnych i magazynowych klasy A – atrakcyjne środowisko biznesowe.

  • Utwardzony teren – z dostępem dla TIR-ów i dużym placem manewrowym

  • Dobre skomunikowanie – szybki dojazd do głównych miast regionu i szlaków logistycznych

  • Potencjał inwestycyjny – możliwość dalszej komercjalizacji lub adaptacji do własnych potrzeb.

Lokalizacja

Zlokalizowany na terenie dawnych zakładów maszyn rolniczych. Nieruchomość położona jest w Jaworze. Strategiczne miejsce pomiędzy Legnicą a Wałbrzychem, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4 oraz Specjalnych Stref Ekonomicznych, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych oraz zaplecza logistyczno-produkcyjnego regionu.

Dane techniczne

  • Ilość budynków
    1
  • Możliwość prowadzenia produkcji
    NIE
  • Certyfikat
    NIE
  • Wysokość składowania (m)
    10.8
  • Nośność posadzki
  • Siatka słupów
    -
  • Bocznica kolejowa
    NIE
  • Czy powierzchnia biurowa jest dostępna
    NIE
  • Odporność ogniowa
    -
  • Doki
    NIE
  • Bramy z poziomu zero
    NIE
  • Chłodnia / mroźnia
    NIE
  • Powierzchnia biurowa (m2)
    0.00
  • Minimalna powierzchnia (m2)
    -
  • Świetliki dachowe
    NIE
  • Tryskacze
    NIE
  • Monitoring
    NIE
  • Ochrona
    NIE
  • ID oferty
    mm3617

Odległości

Legnica
Wałbrzych

Dane rynkowe

Magazynowy Region Wrocław to od wielu lat dynamicznie rozwijający się region jako miejsce w zachodniej Polsce oferujące nowoczesne powierzchnie magazynowe i logistyczne. Region Wrocławia jest doskonałą lokalizacją dla centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych obsługujących Europę Zachodnią. Duże zainteresowanie powierzchnią magazynową oraz sąsiedztwo z rynkami Niemiec i Czech powoduje, że w województwie dolnośląskim aktywnych jest większość deweloperów takich jak Panattoni, 7R, Logicor, White Star, Hillwood, CTP, MLP, Segro, Hines, Prologis i P3. 

W okresie od stycznia do końca marc 2025 roku nowa podaż magazynów we Wrocławiu i okolicach wyniosła 319 tysięcy metrów kwadratowych. To najlepszy wynik w Polsce w tym przedziale czasu.

Region Wrocławia wybierany jest m.in. ze względu na bardzo dobrą infrastrukturę drogową (autostrady A4 i A8 oraz drogi ekspresowe S3, S5 i S8) i dużą dostępność pracowników.

Wrocław i okolice to region, w którym rozwijają się takie sektory jak FMCG, kurierzy, lekka produkcja, e-commerce i produkcja. Województwo cieszy się dużą aktywnością najemców, przez co na koniec pierwszego kwartału poziom pustostanów osiągnął poziom 11,6%.

Oprócz Wrocławia deweloperzy rozbudowują swoją ofertę powierzchni magazynowej na Bielanach Wrocławskich, Nowej Wsi Wrocławskiej, Tyńcu, Pietrzykowicach, Legnicy, Bolesławcu i wielu innych mniejszych miastach. Duże zainteresowanie wynajmem przez firmy z różnych branż powoduje, że na koniec marca 2025 roku w budowie znajdowało się 36 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni logistycznej i produkcyjnej.

Wrocław to także region, w którym rozwijana jest logistyka ostatniej mili służąca do szybkiej obsługi miasta. Wielu deweloperów w tym Panattoni, 7R, DL Invest czy Ideal Idea zdecydowało się na budowę w tej lokalizacji mniejszych parków magazynowych w formacie SBU (Small Business Unit). Inwestycje te cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu mniejszych najemców, którzy nie chcą wynajmować powierzchni w wielkoformatowych centrach dystrybucyjnych typu big-box.

Powyższe dane pochodzą z raportu AXI IMMO Rynek magazynowy w Polsce w I kwartale 2025 roku.

więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy