Magazyn do wynajęcia w Łodzi 1500 mkw.

magazyn do wynajęcia w Łodzi 1 500 mkw

Magazyn do wynajęcia w Łodzi

Powierzchnia 1500 - 1500 m2
Średnia cena w regionie: 2.10-3.00 EUR / m2
łódzkie, Łódź, Teofilów
ID oferty:

Atrakcyjny magazyn do wynajęcia w Łodzi blisko dróg krajowych 72 i 91, które zapewniają szybki dojazd do centrum Łodzi, Strykowa oraz Zgierza.

Magazyn do wynajęcia w Łodzi – lokalizacja

  • Do wynajęcia hala produkcyjna w Łodzi, w dzielnicy Teofilów;
  • Dogodne położenie w pobliżu drogi krajowej nr 72 (500m) oraz drogi krajowej nr 91, zapewniających szybki dojazd do centrum Łodzi, Zgierza i Strykowa.

Zalety nieruchomości

  • Hala spełnia funkcję produkcyjną i magazynowa;
  • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, wodno-kanalizacyjna, nawiewu i wyciągu, sieć komputerowa;
  • Suwnica o udźwigu: 5 t.

Powierzchnia do wynajęcia

  • Powierzchnia magazynowa: 1 500 mkw.

Dowiedz się więcej

Hubert Wojtera AXI IMMO
Hubert Wojtera
+48 725 pokaż numer
hubert.wojtera@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij