+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Grunty Inwestycyjne » Łódzkie

Grunty inwestycyjne - Łódź

Grunty inwestycyjne Łódź.

Działki na sprzedaż Łódź to kategornia ofert nieruchomości na sprzedaż znajdujących się w województwie łódzkim, w rejonie Łodzi i Strykowa. Tutaj znajdują się aktualne oferty sprzedaży działek i gruntów inwestycyjnych z miasta Łodzi i okolic.

Grunt na sprzedaż w Łowiczu 4 ha

grunt-na-sprzedaz-lowicz

Grunt na sprzedaż w Łowiczu 4 ha

Nieruchomość gruntowa na sprzedaż w Łowiczu, województwo łódzkie. Powierzchnia gruntu: 4 ha.

(więcej…)

Grunt inwestycyjny w Strykowie 5,7 ha

grunt1

Grunt inwestycyjny w Strykowie 5,7 ha

Grunt inwestycyjny w Strykowie na sprzedaż, w pobliżu Łodzi. Całkowita powierzchnia gruntu: 5,7 ha. Możliwość podziału na mniejsze parcele.

(więcej…)

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Strykowie 20 000-50 000 mkw

P5150051-300x200

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Strykowie 20 000-50 000 mkw

Atrakcyjny grunt inwestycyjny w strategicznej lokalizacji na terenie gminy Stryków na sprzedaż

(więcej…)

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w miejscowości Okup Wielki, 10 ha

1111

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w miejscowości Okup Wielki, 10 ha

Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod budowę Centrum Logistyczno-Magazynowego w dogodnej lokalizacji w województwie łódzkim

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Grunty Inwestycyjne w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Grunty Inwestycyjne .