+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Grunty Inwestycyjne » Górny Śląsk

Grunty inwestycyjne - Katowice

Grunty inwestycyjne Katowice

Grunt inwestycyjny w Gliwicach 5,8 ha

grunt-1

Grunt inwestycyjny w Gliwicach 5,8 ha

Grunt inwestycyjny w Gliwicach 5,8 ha na sprzedaż. Maksymalna wysokość zabudowy: 25 m,  maksymalna intensywność zabudowy to  3.0.

Atrakcyjnie położona działka oferowana jest na sprzedaż. (więcej…)

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Gliwicach 4,6 ha

6

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Gliwicach 4,6 ha

Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż w Gliwicach, woj. górnośląskie. Całkowita powierzchnia na sprzedaż: 4,6 ha. Istnieje możliwość zakupienia foremnej działce o powierzchni 10 ha.

(więcej…)

Grunt na sprzedaż, Gliwice, 1-5 ha

fafa

Grunt na sprzedaż, Gliwice, 1-5 ha

Działka inwestycyjna w strategicznej lokalizacji tuż przy węźle Sośnica 

(więcej…)

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Lędzinch, 10 ha

Lędziny

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Lędzinch, 10 ha

Ta oferta jest nieaktualna. W celu otrzymania aktualnej propozycji nieruchomości komercyjnych - gruntów inwestycyjnych na sprzedaż z tego rejonu, zapraszamy do kontaktu. (więcej…)

Inwestycja na sprzedaż w Bytomiu, 11 ha

Bytom11_mini

Inwestycja na sprzedaż w Bytomiu, 11 ha

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w sąsiedztwie centrum handlowego w Bytomiu, 11ha (więcej…)

Grunt inwestycyjny w Sosnowcu, 3,5 ha

zd-10_mini1

Grunt inwestycyjny w Sosnowcu, 3,5 ha

Na sprzedaż grunt inwestycyjny z bocznicą kolejową, Sosnowiec, 3,5 ha

(więcej…)

    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Grunty Inwestycyjne w regionie Górny Śląsk znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu Górny Śląsk, jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Grunty Inwestycyjne Górny Śląsk.