+48 22 111 00 0148 22 50 58 440
Zgłoś Ofertę ENG
header
Grunty Inwestycyjne » Kujawsko-pomorskie

Grunty inwestycyjne - Bydgoszcz

Grunty inwestycyjne w Bydgoszczy

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w miejscowości Białe Błota 2,9 ha

biale-blota-grunt-na-sprzedaz

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w miejscowości Białe Błota 2,9 ha

Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie kujawsko–pomorskim na terenie gminy i miejscowości Białe Błota na sprzedaż.

(więcej…)

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Toruniu 4 ha

zdjęcie_na_www

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Toruniu 4 ha

Atrakcyjny grunt inwestycyjny na sprzedaż w Toruniu w województwie kujawsko-pomorskim.

Grunt inwestycyjny zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części miasta w sąsiedztwie nowych obiektów mieszkaniowych i rekreacyjnych. (więcej…)
    Strona 1 na 1

    1
Wszyscy Ci z Państwa, któych interesują Grunty Inwestycyjne w regionie znajdą tutaj obszerne, wyczerpujące oferty z tego regionu jak i z samego miasta wojewódzkiego. Po wpisaniu interesującej Państwa frazy otwiera się strona, na której znajdą Państwo magazyny i powierzchnie magazynowe w znakomicie skomunikowanej lokalizacji oraz o strategicznym położeniu, często położone w samym centrum miasta. Są tutaj ogłoszenia oferujące nowoczesne parki logistyczne z doskonałym dostępem do transportu miejskiego, autostrady czy siły roboczej, przystosowane do celów produkcyjnych czy też niewielkie parki magazynowo – biurowe o dogodnym umiejscowieniu. Otwierając tę stronę mogą Państwo przejrzeć oferty typowych miejsc magazynowych regionu , jak i centrów dystrybucyjnych czy też miejsc pod działalność gospodarczą oraz miejsc z elastyczną możliwością kształtowania powierzchni magazynowej czy biurowej w tej okolicy. Wszystkie ogłoszenia na stronie mają dogodny dla Państwa opis lokalizacji, zalet obiektu, powierzchni do wynajęcia i powiązanych wpisów oraz bezpośredni kontakt z numerami telefonów. Tutaj znajdziecie Państwo odpowiadającą Państwa oczekiwaniom Grunty Inwestycyjne .