Dodano do porównań. Sprawdź dodane nieruchomości.

Grunt pod działalność produkcyjną w Pile

Teren na sprzedaż w Pile w dzielnicy przemysłowej

Piła to największe miasto w północnej Wielkopolsce na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych drogowych i kolejowych. Dobrze rozwinięta infrastruktura, dynamiczny rozwój miasta sprawiają, że Piła jest optymalnym miejscem do prowadzenia różnorodnej działalności gospodarczej.

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Kształt działki zbliżony do prostokąta Bliskość drogi krajowej nr 11 Bliskość stacji kolejowej

Lokalizacja

Teren inwestycyjny usytuowany jest w północno- zachodniej Polsce, na terenie miasta Piła ok 103 km od Poznania i 88 km od Bydgoszczy. Dzięki istniejącej sieci połączeń drogowych - drogi krajowej nr 10,11 dróg wojewódzkich dostępność komunikacyjna do pobliskich - ościennych ośrodków wielkomiejskich jest dla mieszkańców korzystna. Atutem położenia gruntu jest również bliskość do stacji PKP Piła Główna, ok 2,7 km.

Dane techniczne

 • Możliwość podziału
 • Plan zagospodarowania
  NIE
 • Max. powierzchnia zabudowy (%)
 • Min. powierzchnia biologicznie czynna (%)
 • Możliwa działalność wg. planu zagospodarowania
  Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie hali produkcyjno-montażowej z częścią biurowo-administracyjną oraz hali magazynowej z częścią socjalno-biurową dwóch budynków portierni.
 • ID oferty
  d629

Odległości

Droga krajowa nr 11
Droga krajowa nr 10
Poznań
Bydgoszcz
więcej ofert
więcej ofert
więcej ofert

Najczęściej wyszukiwane frazy