Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Robakowie, 9 ha

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Robakowo koło Poznania

Powierzchnia - 90000 m2
Średnia cena w regionie: / m2
wielkopolskie, Robakowo koło Poznania
ID oferty:

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Robakowie

Lokalizacja

  • Działka położona w miejscowości Robakowo, gmina Kórnik, województwo wielkopolskie;
  • Odległości ok. 6,5 km od węzła Poznań Wschód, z wjazdem na autostradę A2.

Zalety obiektu

  • Zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren na którym położona jest nieruchomość przeznaczony jest pod tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług;
  • Do działki doprowadzona woda, energia elektryczna, gaz.

Powierzchnia

  • Powierzchnia terenu to ok. 9 ha.

Dowiedz się więcej

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij