Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Niepołomicach 4 ha

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Niepołomicach

Powierzchnia - 40000 m2
Średnia cena w regionie: / m2
małopolskie, Niepołomice
ID oferty:

Grunt inwestycyjny położony w województwie małopolskim w gminie Niepołomice w miejscowości Zagórze, 4 ha.

Lokalizacja

  • województwo małopolski, gmina Niepołomice, miejscowość Zagórze.;
  • Obszar znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 oraz ok 9 km od wjazdu na węzeł łączący autostradę A4, która jest częścią europejskiej trasy E40 z drogą krajową nr 75.

Opis nieruchomości

  • Teren zabudowy produkcyjno-usługowej, obejmujący obiekty, urządzenia i zakłady związane z produkcją oraz wytwórczością (w tym rzemiosłem), sprzedaż hurtową, składowanie i magazynowanie oraz inną działalność gospodarczą o charakterze produkcyjno-usługowym wraz z obiektami biurowym i administracyjnymi;
  • Max. wskaźnik zabudowy 40%;
  • Min. powierzchnia biologicznie czynna 30%;
  • Max. wysokość zabudowy 12 m.

Powierzchnia

  • Powierzchnia gruntu: 4 ha;
  • Możliwość podziału na mniejsze parcele.

Dowiedz się więcej

AXI IMMO
+48 22 pokaż numer
office@axiimmo.com

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij