Działka inwestycyjna Warszawa Zachód, 15 ha

działka plot

Działka inwestycyjna na zachód od Warszawy.

Powierzchnia - 150000 m2
Średnia cena w regionie: / m2
mazowieckie, Kampinos pod Warszawą
ID oferty:

Atrakcyjny grunt inwestycyjny na sprzedaż w okolicach Warszawy

Lokalizacja

  • Nieruchomość położona jest w powiecie warszawskim zachodnim, gmina Kampinos;
  • Działki znajdują się w odległości ok. 1 km od drogi krajowej nr 92, około 20 km od wjazdu na autostradę A2 oraz ok. 50 km od Warszawy.

Zalety obiektu

  • Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę magazynową, produkcyjną oraz usługi;
  • Wszystkie media znajdują się w granicach działki;
  • Maksymalna wysokość zabudowy: 35 m;
  • Min. powierzchnia biologicznie czynna: 20%.

Powierzchnia

  • Całkowita powierzchnia działki na sprzedaż: 15 ha;
  • Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele.

 

Dowiedz się więcej

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij