Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Poznaniu, 4,2 ha

Grunt inwestycyjny w Kórniku pod Poznaniem

Powierzchnia - 42000 m2
Średnia cena w regionie: / m2
wielkopolskie, Kórnik koło Poznania
ID oferty:

Grunt inwestycyjny na sprzedaż w Poznaniu

Lokalizacja

  • Grunt na sprzedaż w gminie Kórnik, w odległości ok. 15 km na północny-wschód od centrum Poznania, ok. 1 km od drogi ekspresowej S11 (węzeł Koninko).

Zalety obiektu

  • Według MPZP teren pod obiekty produkcyjne, magazynowe, handel i usługi;
  • Min. pow. biologicznie czynna: 15%;
  • Max. wysokość zabudowy: 12 m.

Powierzchnia

  • Całkowita powierzchnia działki: 4,2 ha.

Dowiedz się więcej

Napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą

Proszę podać imię i nazwisko
Proszę podać numer telefonu
Proszę podać nazwę firmy
Proszę podać prawidłowy email

Jako Administrator danych firma AXI IMMO Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, dbając o Twoją prywatność, prosimy Cię o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Używamy plików cookie do przechowywania i dostępu do informacji, w celu dostarczenia, obsługi i ulepszania naszych usług i reklam. Jeśli wyrażasz zgodę, będziemy personalizować wyświetlaną Ci zawartość i reklamy w witrynach internetowych. Możesz wybrać "Zamykam", aby zgodzić się na te działania. Przetwarzamy dane w celu użycia danych geolokalizacji i urządzenia na potrzeby identyfikacji, pomiaru preferencji odwiedzających naszą stronę. Ma to na celu przechowywanie informacji na urządzeniu i dostęp do nich, a także dostarczanie spersonalizowanych reklam i zawartości, wykonywanie pomiarów dotyczących reklam i zawartości, tworzenie wyników analiz odbiorców. Przysługuje Ci prawo do dostępu Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wycofania zgody na przetwarzanie.

Zgoda jest wymagana

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych (newsletter, raporty rynkowe, aktualności z rynku nieruchomości komercyjnych oraz dostępnych usługach i projektach prowadzonych przez Axi Immo Group Sp. z o.o.).

Potwierdź, że nie jesteś robotem

Podaj prawidłowy wynik działania
Wyślij